• Рішення Сумської міської ради від 26.07.2017 року № 2383-МР “Про затвердження Порядку надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва з міського бюджету м. Суми”
 • Додаток до рішення СМР від 26.07.2017 року № 2383-МР Порядок надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва з міського бюджету м. Суми
 • Додаток до до рішення СМР від 26.07.2017 року № 2383-МР

Зміни до рішення Сумської міської ради від 26.07.2017 року № 2383-МР

 • Рішення Сумської міської ради № 6109-МР від 18.12.2019 року “Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 26 липня 2017 року № 2383-МР “Про затвердження Порядку надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва з міського бюджету м. Суми”

Шановні підприємці та керівники малих  і середніх підприємств!

     Департамент забезпечення ресурсних платежів Сумської  міської ради оголошує про проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки суб’єктами малого і середнього підприємництва з міського бюджету м. Суми шляхом відшкодування частини відсотків за кредитами, наданими суб’єктам господарювання (далі – Конкурс).

     У Конкурсі мають право брати участь суб’єкти малого і середнього підприємництва, які зареєстровані як суб’єкти господарювання в м. Суми та здійснюють діяльність на території м. Суми.

     Для участі суб’єкту господарювання або уповноваженій ним у встановленому чинним законодавством порядку особі (надалі – Претендент) необхідно подати:

 • – заяву на участь у Конкурсі;
 • – лист-гарантію (у формі довідки), що на нього не поширюється обмеження у допуску до Конкурсу;
 • – бізнес-план, завірений підписом керівника підприємства або особистим підписом фізичної особи-підприємця та печаткою (у разі її наявності);
 • – звіт про реалізацію бізнес-плану (про хід реалізації), завірений підписом керівника підприємства або ж особистим підписом фізичної особи-підприємця та печаткою (у разі її наявності);
 • завірену Претендентом копію кредитного договору;
 • завірену банком інформацію про фактичну суму сплати основної суми боргу та відсотків за користування кредитом з початку бюджетного періоду по дату оголошення про проведення конкурсу включно;
 • завірену Претендентом копію статуту для юридичних осіб;
 • копію паспорту та ідентифікаційного коду – для фізичної особи-підприємця, копію паспорту та документу, що підтверджує повноваження керівника – для юридичної особи;
 • витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 • податкову звітність за минулий рік та попередній звітний період;
 • завірені Претендентом копії документів фінансової звітності за минулий рік відповідно до системи оподаткування (форми № 1 «Баланс» та форми № 2 «Звіт про фінансові результати» або податкової декларації для фізичних-осіб підприємців);
 • завірені Претендентом копії Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку за формою № 1 ДФ за два останні календарні роки з підтвердженням його подання до територіального органу ДФСУ.

     У зв’язку з набранням чинності 02.08.2017 року Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», суб’єкти господарювання зобов’язані подати відомості про господарську діяльність, а також про всю незначну державну допомогу, отриману ними протягом останніх трьох років, її форму та мету (пункт 9 статті 9).

     Документи приймаються департаментом забезпечення ресурсних платежів Сумської  міської ради протягом 30-ти календарних днів включно, з дня оприлюднення оголошення про проведення Конкурсу на офіційному веб-сайті Сумської міської ради за адресою: м. Суми, вул. Садова, 33, каб. 34. Телефон для довідок: 700-139.

     З більш детальною інформацією про умови проведення Конкурсу можна ознайомитись у рішенні Сумської міської ради від 26 липня 2017 року № 2383-МР «Про затвердження Порядку надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва з міського бюджету м. Суми».