28-29 січня 2020 року проводиться базовий тренінг на тему: «Як довести, що Ваша продукція відповідає технічним вимогам ЄС»

До уваги фізичних осіб-підприємців та керівників підприємств м. Суми!

Повідомляємо Вам, що 28-29 січня 2020 року Сумська торгово-промислова палата проводить базовий тренінг на тему: «Як довести, що Ваша продукція відповідає технічним вимогам ЄС».

Внаслідок імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС законодавчі вимоги ринку ЄС до багатьох видів промислової продукції вже стали, а до інших – невдовзі стануть вимогами і українського ринку. Тепер і при експорті продукції до ЄС, і при продажі її в Україні, в тому числі шляхом участі у публічних закупівлях, місцеві виробники несуть відповідальність, а отже мають довести відповідність своєї продукції вимогам безпечності, іншими словами – технічним вимогам.

Місце та час проведення: ВЦ «Іллінський», 2 поверх, зал №3, м. Суми,     вул. Іллінська, 7А, щоденно з 09:00 до 17:00 (програма додається).

Взявши участь у тренінгу, виробники:

  • визначатимуть застосовні вимоги до безпечності своєї продукції;
  • зможуть оцінювати ризики для споживачів;
  • визначатимуть придатні для мінімізації ризиків стандарти;
  • складатимуть технічний файл і декларацію про відповідність;
  • знатимуть, як маркувати свою продукцію.

Семінар розрахований на  представників промислових компаній, які працюють як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Тренери: фахівці системи торгово-промислових палат України – сертифіковані консультанти і тренери з експорту до ЄС і технічної відповідності.                               

Вартість участі  –  900 грн.

 Для участі необхідно придбати квиток за посиланням: https://ucci.org.ua/events/workshop/trening-iak-dovesti-shcho-vasha-produktsiia-vidpovidaie-tekhnichnim-vimogam-es-sumi

Для членів Сумської ТПП передбачена знижка.

Будь-які питання можна уточнювати за тел: +380504072225; +380675429119 або за ел. адресою: ves2@cci.sumy.ua.

Програма тренінгу 28-29 січня 2020 року