Запрошуємо українських експортерів долучитись до участі в Проєкті «Підтримка впровадження Угоди СОТ про державні закупівлі в Україні»

До уваги керівників підприємств м. Суми!

     У 2016 році Україна набула статусу повноправної Сторони Угоди СОТ про державні закупівлі (GPA), мета якої полягає у взаємному відкритті ринків публічних закупівель для постачальників товарів, робіт та послуг з країн – сторін GPA. Приєднання до GPA дає можливість українському бізнесу брати участь у публічних закупівлях 47 країн на принципах недискримінації та рівного ставлення як до місцевих, так і іноземних компаній.

     Проект «Підтримка впровадження Угоди СОТ про державні закупівлі в Україні» GPAinUA консультує українських експортерів з питань участі в публічних закупівлях країн GPA. У рамках GPAinUA команда Проекту надає такі види допомоги та підтримки:

  • проведення навчально-інформаційних заходів щодо положень GPА та шляхів її застосування;
  • консультування щодо доступу до інформаційних ресурсів про публічні закупівлі країн GPA;
  • консультування з питань підготовки тендерних пропозицій;
  • консультування з питань процедури участі у тендерах;
  • проведення аналізу зарубіжних ринків публічних закупівель;
  • консультування щодо участі іноземних компаній у публічних закупівлях України.

     Міжнародні публічні закупівлі GPA є дієвим механізмом розширення експортних можливостей українських товаровиробників. Детальну інформацію щодо проекту можна отримати на сайті: https://www.facebook.com/gpainua.

Угода про державні закупівлі GPA