Оголошується прийом грантових заявок у меблевій галузі

До уваги керівників підприємств м. Суми!

     Повідомляємо, що у рамках програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) з метою підвищення конкурентоспроможності та покращення ефективності малих та середніх підприємств меблевої промисловості для задоволення потреб клієнтів, ринкових тенденцій відповідно до технологічних можливостей і обмежень проводиться прийом заявок на реалізацію однієї грантової заявки.

     З метою досягнення поставлених вище завдань програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» планується провести такі супровідні заходи, як: тренінгова програма з дизайнерських інновацій для малих та середніх підприємств меблевої промисловості України, включно з навчальними поїздками на вітчизняні точки роздрібної торгівлі та на меблеві фабрики; конкурс дизайнерів на виставці «Furniture of Ukraine Business Expo» у квітні 2020 року; презентаційний практичний семінар із застосування сталої, науково-дослідної дизайнерської моделі на виставці  «Furniture of Ukraine Business Expo»; експозиція робіт переможців конкурсу дизайну на міжнародній меблевій виставці та оцінка впливу/контрольне опитування учасників тренінгової програми.

     Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» є програмою національного масштабу.

     Середній час між подачею заявки та отриманням грантової допомоги – приблизно два місяці. Цей термін може змінюватися в залежності від складності заявки.

     Грантові спеціалісти програми КЕУ допомагатимуть заявникам зрозуміти процедуру подання заявок у режимі електронного листування. Тому, всі запитання щодо подання грантових заявок надсилайте на  електронну адресу: Grants@CEPUkraine.org із зазначенням «ЗПЗ-2019-010» у темі електронного листа.

     Процес подання грантових заявок складається з одного етапу.

     Грантові заявки разом з необхідним пакетом документів супроводжуючої документації подаються у форматі Word в електронній формі до 09 січня 2020 року за посиланням:

https://drive.google.com/open?id=11xMPGcOg9FC5Wh19_M_bB8w652YIcMKP.