7 грудня 2019 року відбудеться семінар на тему: «Бренд Стратегія: створення брендів, ведення проєктів, стратегічне планування, управління командами»

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

 

     Повідомляємо, що 7 грудня 2019 року у приміщенні Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1), відбудеться семінар для суб’єктів малого і середнього підприємництва м. Суми в рамках Програми підтримки малого і середнього підприємництва в м. Суми на 2017-2019 роки на тему: «Бренд Стратегія: створення брендів, ведення проєктів, стратегічне планування, управління командами», на якому представники Banda Agency поділяться своїм досвідом з суб’єктами підприємницької діяльності нашого міста.

     Агенція Banda Agency – це провідна українська креативна агенція, заснована у вересні 2011 року. У 2018 році проєкти агенції були відзначені сімома нагородами престижної премії Red Dot Design Award в Ессені, Німеччина; разом з Republique Banda Agency також отримала нагороду найпрестижнішого фестивалю реклами — бронзового лева Cannes Lions — за проєкт до Євробачення-2017 «Celebrate Diversity». Banda Agency назване найефективнішим незалежним рекламним агентством у Європі за версією Effie Index 2015. У 2018 воно посіло у тому ж рейтингу п’яте місце. Серед клієнтів компанії Good Wine, Comfy, Puma, Work.ua, Лун, Окко, OLX, Яндекс, Pari Match, Uber, Borjomi, Сушия, Viasat, Моршинська, Helen Marlen, MOYO та інші відомі бренди.

Початок о 14:00, кава-пауза о 16:15, нетворкінг о 19:45.

Спікери:

 Євгенія Дворецька – Senior Product Owner «Як вести проекти та керувати креативними командами»;

 Ед Івакін – HR «Проект 70 та Батьківський день у Банді»;

 Нікіта  Трегуб – Strategic Planner «Як створювати сильні бренди та знаходити шлях до сердець»;

 Анастасія Маркова – Head of Strategy «Як створювати сильні бренди та знаходити шлях до сердець»;

 Євгеній Величев – Senior designer, Art Director «Дизайн. Креатив. Мистецтво»;

 Містер X.

     Запрошуються підприємці, маркетологи, ті, хто навчається або цікавиться креативом і маркетингом.

     Участь безкоштовна. Реєстрація на подію є обов’язковою за посиланням: http://bit.ly/37FrrXW.

     У разі зацікавленості, просимо до 6 грудня 2019 року повідомити відділ підприємництва, промисловості та організаційно-аналітичного забезпечення департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради: тел. 700-139, 700-409 або на е-mail: zozulia.y@smr.gov.ua.   

Програма