Торгово-промислова палата України проводить комплексний захід «Українські індустріальні дні» 3-4 грудня

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

Повідомляємо, що в період з 03 по 04 грудня 2019 року Торгово-промислова палата України, спільно з Міністерством економіки, іншими органами виконавчої влади, міжнародними організаціями (UNIDO, GIZ) та діловими колами, місцевими органами влади проводить комплексний захід «Українські індустріальні дні».

Цей захід об’єднує проведення ІІ Форуму індустріальних парків України (3 грудня) та ІІІ конференції «Нова індустріалізація» (4 грудня).

Його головною метою є синергія влади та бізнесу щодо побудови в Україні інноваційної промислово-аграрної моделі економічного розвитку.

Участь у вказаних заходах безкоштовна, за умови попередньої реєстрації, яка буде відбуватися в період з 02.11.2019 по 02.12.2019 на сайті Торгово-промислової палати України (https://ukrid.ticketforevent.com/), або за електронною адресою: gov-zed@ucci.org.ua. Програма конференції, порядок участі та інша інформація знаходиться за наступним посиланням:

https://ucci.org.ua/events/forumsandconferences/ukrayinskiindustrialnidni.

У разі зацікавленості, просимо до 27.11.2019 року повідомити відділ підприємництва, промисловості та організаційно-аналітичного забезпечення департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради: тел. 700-139, 700-409 або на е-mail: zozulia.y@smr.gov.ua.