26-29 листопада в Грецькій Республіці (м. Афіни) пройде Грецько-український бізнес-форум

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

     За інформацією Посольства України в Грецькій Республіці 26-29 листопада 2019 року в м. Афінах (Грецька Республіка) пройде Грецько-український бізнес-форум.

     Ключовими напрямками бізнес-форуму визначені аграрна, харчова промисловість, судноремонт/суднобудування, інновації. Програмою форуму також передбачені відвідання виробничих потенціалів міст Патри та Ламія, зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування та бізнесменами.

     Зазначений захід відбуватиметься за участі ділових кіл Греції, Федерації підприємців Греції, торгових палат міст Афіни та Пірей.

     Витрати на оренду приміщень для проведення бізнес-форуму та зустрічей, рекламу заходу, запрошення грецьких учасників беруть на себе Торгові палати міст Пірей та Афіни як партнери з грецької сторони. Витрати, пов’язані з перельотом, проживанням та харчуванням у Греції, здійснюються коштом українських учасників.

     З української сторони співорганізатором заходу є громадська спілка «Міжнародний центр сприяння підприємництву». Контактна особа: Володимир Васильович Пахній, тел. 068 599 33 22, електронна пошта: icpe.ua@gmail.com.

проект програми грецько-укр. форуму