27 вересня у м. Києві стартує комплексна навчальна програма з експорту «GoEXPORT: вихід на нові ринки»

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

     Повідомляємо, що з 27 вересня 2019 року у місті Києві стартує комплексна навчальна програма з експорту «GoEXPORT: вихід на нові ринки», що фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується Європейським банком реконструкції та розвитку. Навчання буде проводитися експертами Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS).

     Даний захід, перш за все, орієнтований на представників малого та середнього бізнесу, що є виробниками текстильної продукції, тих кому необхідна поміч у виході на зовнішні ринки та допомога у просуванні свого бренду за кордоном.

Навчальна програма буде зосереджена на наступному:

– отриманні комплексного розуміння, що потрібно зробити бізнесу, аби почати експортувати або вийти на нові ринки;

– вивченні складових експортної діяльності;

– аналізі власного продукту. Це допоможе зрозуміти, що потрібно зробити для виходу на нові ринки, а також оцінити ризики при запуску експорту;

– отриманні знань з міжнародних практик і аналізі закордонних кейсів;

– вивченні практичного досвіду успішних продажів і переговорів з іноземними партнерами, а також багато іншого.

Вартість участі у заході складає – 9 200 грн (без ПДВ), що становить 50% від її загальної вартості. Інші 50% вартості Програми покривається ЄС в рамках ініціативи ЄС EU4Business.

         Тривалість навчальної програми складає 1,5 місяця.

     Після завершення програми учасники отримають сертифікат Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), а п’ять компаній-авторів найкращих проектів отримають допомогу від ментора або консультаційну підтримку  у реалізації даного проекту.

     Отримати детальну інформацію про захід можна за тел.: +38 (096) 141-62-45 або за e-mail: rdayoglu@lvbs.com.ua, менеджер програм управлінського розвитку Роксолана Дайоглу.

     У разі зацікавленості, просимо до 12 вересня 2019 року повідомити відділ підприємництва, промисловості та організаційно-аналітичного забезпечення департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради: тел. 700-139, 700-409 або на е-mail: zozulia.y@smr.gov.ua».