12 вересня відбудеться Всеукраїнська премія «Еко Тріумф 2019»

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

     Повідомляємо, що Сумське регіональне відділення Асоціації міст України запрошує до участі у Всеукраїнській премії «Еко Тріумф 2019», що організовується Асоціацією водних компаній України «Укрводоканалекологія» та V Lviv Eco Forum (LEF’ 19) за сприяння Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Міністерства екології та природних ресурсів України.

     Мета Премії – популяризація впровадження більш чистих технологій виробництва, систем екологічного управління, екологічних інновацій та ініціатив.

     Учасниками премії можуть бути установа, підприємство, організація, які мають у поточному році досягнення, пов’язані з: покращенням екологічних аспектів виробництва; упровадженням систем екологічного управління та безпеки виробництва; розвитком інновації в сфері більш чистого виробництва; провадженням екологічних ініціатив на регіональному рівні; провадженням заходів спрямованих на покращення стану довкілля; зменшення негативного впливу на навколишнє природне середовище шляхом максимального збереження ресурсів й енергії та зменшення кількості відходів.

     Оголошення та офіційне нагородження переможців премії відбудеться 12 вересня 2019 року у рамках V Lviv Eco Forum (LEF’ 19).

     Документи та заявки на участь у премії приймаються до 25 серпня 2019 року в електронному вигляді на пошту Асоціації водних компаній України «Укрводоканалекологія» ukrvodokanal@ukr.net.

  • Положення про всеукраїнську Премію «Еко Тріумф 2019», свідоцтво учасника, заявка на участь, шаблон (інформаційні відомості про проект)