У місті Тель-Авів (Ізраїль) пройде міжнародна виставка «Israfood 2019»

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

     Повідомляємо, що в період з 26 по 28 листопада 2019 року у місті Тель-Авів (Ізраїль) пройде міжнародна виставка «Israfood 2019», що фінансується ЄС в рамках ініціативи EU4Business та реалізується Європейським банком реконструкції та розвитку за підтримки Офісу з просування експорту.

     Метою цього заходу є відкриття ізраїльського ринку для українських компаній-експортерів, які мають сертифікацію Кашрут. Даний захід орієнтований на малі та середні підприємства в секторі продуктів харчування та напоїв.

     Враховуючи це, в рамках Програми #GOISRAEL, для українських представників харчової промисловості відкривається реєстрація для участі у колективному стенді України на «Israfood 2019».

     Продуктами у фокусі є свіжа та консервована їжа, сири, молочні продукти, соуси і олії, спеції і овочі/фрукти, органічні продукти, дієтичні продукти та здорове харчування, випічка, кондитерські вироби і солодощі, напої, соки і багато іншого.

     Організація робочої зони, зони b2b на стенді, а також індивідуальних зустрічей з ізраїльськими партнерами фінансується ЄС в рамках ініціативи EU4Business та реалізується ЄБРР. Також, за рахунок міжнародних фінансових інститутів будуть покриватися витрати на оренду та загальну забудову стенду. Безпосередньо учасниками покривається реєстраційний внесок від компанії у розмірі 242 євро, логістичні витрати та витрати на доставку зразків, а також додаткове обладнання (холодильники, інфостійка, друкована продукція та інше).

     У разі зацікавленості, просимо до 25 жовтня 2019 року повідомити відділ підприємництва, промисловості та організаційно-аналітичного забезпечення департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради: тел. 700-139,    700-409 або на е-mail: zozulia.y@smr.gov.ua».