В Одесі 12 липня відбувся “Всеукраїнський економічний форум малого та середнього бізнесу Одеса 2019”

     На виконання рішення Сумської міської ради від 30 листопада 2016 року № 1451–МР «Про цільову Програму підтримки малого і середнього підприємництва в м. Суми на 2017-2019 роки» (зі змінами), враховуючи запрошення Всеукраїнської професійної асоціації підприємців та з метою вивчення передового практичного досвіду інших міст України щодо форм підтримки суб’єктів малого і середнього підприємництва департаментом забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради була організована участь представників підприємництва м. Суми у «Всеукраїнському економічному форумі малого та середнього бізнесу Одеса 2019», який був організований громадською організацією «Всеукраїнська професійна асоціація підприємців» та відбувся у місті Одеса 12 липня 2019 року. 

     Форум продовжує традицію проведення всеукраїнських зустрічей бізнес-асоціацій заради розвитку, які відбулись у місті Львів, Чернігові, Сумах.

     На форумі були розглянуті проблемні питання, з якими щодня стикаються підприємці – власники малого та середнього бізнесу з усієї країни та обговорені питання взаємодії органів державної влади та місцевого самоврядування із бізнес-асоціаціями, а також участь малого бізнесу у розвитку законодавства пов’язаного із захистом прав малого бізнесу.

     Участь у форумі взяли представники малого та середнього бізнесу та Національної платформи малого та середнього бізнесу, а також 47 бізнес-асоціацій та делегацій із 20 міст нашої країни.

     Форум складався з 3-х блоків:

  • «Економічний курс держави – прийшов час робити вибір»
  • «Що буде після Форуму?»
  • «Малий бізнес в муніципальній економіці».

     За результатами Форуму, виступів та обговорень розроблена резолюція «Всеукраїнського економічного форуму малого та середнього бізнесу Одеса 2019», яка наразі доопрацьовується та буде опублікована після її прийняття.