20 травня 2019 року у Відні відбудеться Австрійсько-український бізнес-форум & В2В платформи

До уваги підприємців та керівників підприємств м. Суми!

     Повідомляємо Вам, що за інформацією Торгово-промислової палати України з початку поточного року триває підготовка до «Австрійсько-українського бізнес-форуму & В2В платформи». Вказаний захід передбачає презентацію економічного потенціалу регіонів України, встановлення ділових контактів та започаткування ділового співробітництва.

     Форум відбудеться 20 травня 2019 року у Відні, в приміщенні Федеральної палати економіки Австрії. Реєстрація учасників завершується 15 квітня, координатором заходу від ТПП України є керівник дирекції міжнародного співробітництва – Болдирь Геннадій Миколайович: e-mail: bgn-ier@ucci.org.ua.

     Організаційні умови участі у заході передбачають сплату організаційного внеску у розмірі 3 тисяч гривень за кожного учасника, транспортні витрати і проживання здійснюються за рахунок учасників заходу.

     Торгово-промисловою палатою України розпочато реєстрацію українських учасників форуму, яку можна здійснити за посиланням: https://goo.gl/forms/y2n26Tf5nGZSzAhX2 або безпосередньо на сайті ТПП України у розділі «Події».

     В разі зацікавленості і участі в даному заході, просимо повідомити департамент забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради (dresurs@smr.gov.ua, тел 700-409).