5-10 листопада 2019 року відбудеться виставка імпортних товарів і послуг у місті Шанхай

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

    Повідомляємо,  що  05 – 10 листопада 2019 року у місті Шанхай (Китайська Народна Республіка) відбудеться Друга  виставка імпортних товарів і послуг – China International Import Expo – найбільший захід Китаю за підтримки керівництва та Уряду країни, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни за кордоном та профільних асоціацій.

    У 2018 році понад 3600 експонентів із 151 країни представили продукцію та послуги на вказаному виставковому заході, більше 400 тисяч осіб відвідали виставку, а загальна вартість домовленостей щодо експорту до Китаю сягнула майже 58 млрд. доларів США.

     Минулого року Торгово-промислова палата України сформувала національні стенди в аграрному та промисловому павільйонах, де свою продукцію представили майже 90 вітчизняних підприємств галузі АПК та машинобудування.

     У 2019 році ТПП України формує національні стенди в павільйонах АПК, машинобудування, послуги, життєдіяльність, медицина. Учасники національних стендів візьмуть участь в українсько-китайському бізнес-форумі 4 листопада 2019 та В2В сесії з китайськими компаніями. Захід організовано ТПП України та Китайським комітетом з розвитку міжнародної торгівлі, який представлений по всьому Китаю та до складу якого входить понад 200 тис. компаній.

     Участь в Експо сприятиме вітчизняним компаніям в питаннях отримання дозволу на експорт до Китаю, забезпечить присутність компаній та її продукції в інформаційному полі ринку Китаю, дозволить оцінити потенціал ринку та свої можливості, провести ефективні переговори та знайти партнера на ринку.

     З організаційних питань щодо участі в заході та його формату просимо звертатись до заступника директора Центру міжнародної ділової співпраці ТПП України Голято Андрія ( +38067 662-96-56, a.v.goliato@gmail.com).