25 вересня відбудеться презентація німецької програми SES

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

     Повідомляємо Вам, що 25 вересня 2018 року в 18:00 у Конгрес-центрі СумДУ (м. Суми, вул. Покровська 9/1) відбудеться презентація німецької програми SES для розвитку бізнесу.

     SES (“Senior Experten Servise”/ “Служба старших експертів”) – це унікальна програма німецької економіки, яка направляє німецьких експертів-професіоналів у різних галузях на короткострокові проекти в інші країни, у тому числі і в Україні.

     Мета даної зустрічі-презентації – поінформувати сумську аудиторію про можливість запросити в свою організацію (прибуткова чи неприбуткова юридична особа), прийняти висококваліфікованого і мотивованого експерта-консультанта з Німеччини, який буде ділитися своїм досвідом, навчати персонал, допомагати впоратися з викликами, перед якими стоять організації, і при цьому він буде весь час працювати на громадських засадах. Мета даної зустрічі – підключення сумського бізнесу до руху SES.

     Презентувати програму буде Мартін Ройтер, координатор програми SES, який особисто опікувався 12 проектами SES в Україні (зокрема у таких містах як Суми, Вінниця, Кременець, Кобеляки, Полтава, Черкаси і кілька міст Закарпаття). Він розповість про можливості, умови та вимоги для запрошення експерта SES.

     Участь у заході безкоштовна, реєстрація за посиланням https://form.jotformeu.com/82563841057359

     У разі бажання відвідати захід, просимо повідомити відділ підприємництва, промисловості та організаційно-аналітичного забезпечення  за тел. 700-139, електронна пошта zozulia_y@smr.gov.ua