1-2 листопада відбудеться XVIII Міжнародний економічний форум «Львівщина-хаб можливостей!»

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

     Повідомляємо Вам, що 1-2 листопада 2018 року у місті Львові проходитиме XVIII Міжнародний економічний форум «Львівщина-хаб можливостей!» – потужна національна і міжнародна платформа, створена для компетентного обговорення важливих проблем, пов’язаних із конкурентоздатністю регіонів, їх стратегічним розвитком та економічним зростанням.

     Головним завданням цього заходу є представлення України як безпечної території для ведення бізнесу, ведення компетентного діалогу між владою і бізнесом, активізація транскордонної співпраці, залучення інвестицій, встановлення корисних бізнес-контактів між українськими та зарубіжними діловими колами.

     Заплановано, що заходи першого дня XVIII Міжнародного економічного форуму будуть відбуватись на стадіоні «Арена Львів» і включатимуть чотири пленарні засідання: «Нова промислова політика України – результат економічних реформ», «Монетарна політика – фінансова база індустріалізації», «Експортна стратегія Львівщини: нові можливості промислового зростання», «Високотехнологічні інвестиції – можливості та переваги Львівщини». У другий день Форуму передбачено проведення тематичних заходів з найбільш актуальних питань розвитку економіки.

     Просимо повідомити департамент забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради (40009, м. Суми, вул. Садова, 33, тел. 700-139) у разі бажання взяти участь у цьому заході. Контактний телефон для детальної інформації та консультацій: (0542) 700-139.