Виставка Китаю «China International Import Expo 2018» у м. Шанхай

     Інформуємо Вас про те, що у період з 5 по 10 листопада 2018 р. українські товари та послуги будуть представлені на найбільшій імпортній виставці Китаю «China International Import Expo 2018» у м. Шанхай. Китай на сьогодні є країною з другою за розміром економікою і займає друге в світі місце за імпортом та споживанням. Також, Китай перейшов на нову стадію розвитку, коли безперервно розширюється потреба в імпортних товарах. В наслідок цього очікується, що протягом найближчих п’яти років Китай буде імпортувати товари та послуги на суму близько 10 трлн. доларів США, що відкриває можливості для поставок товарів підприємствам з різних країн світу. До пріоритетних товарів та послуг, які Китай пропонує представити на виставці належать: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція, а також послуги у сфері туризму, новітніх технологій, культури та освіти, проектування та дизайну, аутсорсингу.

     Міністерством разом із Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку наразі розробляється концепція Національного стенду України на виставці «China International Import Expo 2018», який має представити досягнення країни та зацікавити потенційних китайських партнерів у співпраці. Продукція найкращих українських виробників буде представлена на вказаному стенді у вигляді промо-відео (3D, AR технології), в друкованому каталозі та/або фізично.

     Пропонуються наступні критерії відбору підприємств:

  • підтверджена якість продукту;
  • інноваційність;
  • високий рівень маркетингового представлення продукту;
  • експортний потенціал.

     Рішення щодо участі продукту чи послуги на Національному стенді України буде прийнято до 1 липня 2018 р.

     Ваші пропозиції, разом із описом продукту, його відповідності зазначеним вище критеріям та контактами виробника надсилайте на адресу: GoChina@epo.org.ua

     У разі виникнення додаткових питань просимо звертатись на зазначену електронну адресу або за телефоном: +38 067 828 20 34, Офіс з просування експорту при Мінекономрозвитку, Катерина Співакова.

     В разі зацікавленості та участі в даному заході, просимо повідомити департамент забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради (promenergo@smr.gov.ua, факс 700-409).