Відбувся семінар на тему: “Перевірки суб’єктів господарювання управлінням Держпраці у Сумській області: вимоги законодавства, практичний досвід та юридичні роз’яснення”

     11 грудня 2017 року відбувся семінар для суб’єктів малого та середнього підприємництва м. Суми на тему: «Перевірки суб’єктів господарювання управлінням Держпраці у Сумській області: вимоги законодавства, практичний досвід та юридичні роз’яснення», який був організований та проведений департаментом забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради у приміщенні Конгрес-центру СумДУ.

     В семінарі брали участь начальник відділу з питань додержання     законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління Держпраці у Сумській області Чортенко В.А., головний державний інспектор Чернишова О.В., начальник юридичного відділу ТОВ «Юридична фірма «МАКСИМУС» Созонов В.П. та суб’єкти господарювання.

         Суб’єктам малого та середнього підприємництва доведена інформація про основні засади проведення інспекційних перевірок з питань праці, зокрема, про межі, терміни, перелік розпорядчих документів, які повинні пред’явити інспектори перед проведенням перевірки. Фахівцями роз’яснено порядок надання відпусток, прийняття на роботу і звільнення працівників, строки нарахування заробітної плати та перераховано основні порушення трудового законодавства, які були встановлені державними інспекторами в ході контрольних заходів протягом 2017 року.