9 листопада 2017 року відбувся міжнародний форум ІТ-технологій «IT PEOPLE SUMY»

    9 листопада 2017 року відбувся міжнародний форум ІТ-технологій «IT PEOPLE SUMY» в приміщенні зали вченої ради СНАУ, який був організований та проведений Сумською міською радою, департаментом забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради, СНАУ, СумДУ, Міжнародною Торговою палатою ICC Ukraine.

     Захід складався з двох панельних дискусій: «Smart Agry Business»  (про використання IT-технологій в сільському господарстві) та «Digital City – Digital Ukraine» (про цифрову трансформацію міста).

     З привітаннями виступили Олександр Лисенко, Володимир Демура та Яцек Клочковський. З цікавими доповідями ознайомили присутніх В. Остапенко, А. Ружина, П. Паламарчук, Д. Калініченко, С. Агаджанова, А. Бірюков, Я.Хейнсоо, В. Фіщук, О. Дрозденко, В. Москаленко, В. Гончаренко та Є. Письменний.

     Під час форуму відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між  Громадською спілкою «ХАЙ-ТЕК ОФІС Україна» та Сумською міською радою, який стосується інтеграції зусиль та створення спільних підходів для ефективного і системного впровадження смарт сіті проектів та ініціатив.

     Впровадження новітніх інформаційних програм та технологій є життєво важливим стимулом розвитку сучасного суспільства.