14.09.2017 року відбувся брифінг “Об’єктивність оцінки нерухомого майна”

     У зв’язку з неодноразовими випадками опублікування в засобах масової інформації, в соціальній мережі «Facebook» матеріалів про продаж комунального майна «за безцінь» та враховуючи «замовні» репортажі на цю ж тему на місцевих телеканалах, вважаємо за необхідне проінформувати громаду міста про дійсний стан речей в сфері оцінки комунального майна при приватизації (відчуженні).

     Департамент забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради є уповноваженим органом з питань управління майном комунальної власності, в даному випадку – орган приватизації комунального майна.

     Відповідно до пункту 4 статті 3 Закону України «Про приватизацію державного майна» відчуження майна, що є у комунальній власності, регулюється положеннями цього Закону та інших законів з питань приватизації.

     Орган приватизації зобов’язаний дотримуватися вимог Закону України  «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» в частині майна, майнових прав, що є у комунальній  власності, в тому числі забезпечити єдність нормативно-правових вимог проведення оцінки зазначеного майна, передбачених цим Законом, сприяти створенню конкурентного середовища серед суб’єктів оціночної діяльності – суб’єктів господарювання (ст. 25).

Етапи підготовки об’єктів до продажу

після прийняття відповідного рішення Сумською міською радою 

     Як будь-який орган місцевого самоврядування департамент забезпечення ресурсних платежів діє на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.