Проведення ярмарків, спеціалізованих виставкових заходів, конкурсів

Дата публікації: 24.11.2020

26 листопада 2020 року Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Суми буде проводити практичний семінар «Від продукту до бренду» в онлайн-форматі на платформі Zoom

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб - підприємців м. Суми!

Повідомляємо, що 26 листопада 2020 року Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Суми буде проводити практичний семінар «Від продукту до бренду», в онлайн-форматі на платформі Zoom.

Захід спрямований на власників, керівників та фахівців підприємств і організацій, зацікавлених у підвищенні рівня конкурентоспроможності власного товару чи послуги.

Під час семінару розкриватимуться питання:

- інструментів просування бренду, в тому числі digital-brand;

- практики розробки атрибутики бренду у сфері малого і середнього бізнесу;

- особливостей формування та просування бренду в умовах карантину.

У другій частині заходу заплановано 2 практичні воркшопи:

1. «Просування бренду в соціальних мережах Facebook та Instagram»;

2. «Практичні поради щодо побудови бренду».

Участь у семінарі безкоштовна. Реєстрація обов'язкова до 12-00 години 25.11.2020 року за посиланням:

Деталі у Фейсбуці: https://www.facebook.com/events/840365176718518/

Дата публікації: 04.11.2020

19-21 листопада 2020 року у м. Кишинів в режимі онлайн відбудеться VII форум Moldova Business Week, організатором якого є Уряд Республіки Молдова та Агентство з питань залучення інвестицій InvestMoldova

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб - підприємців м. Суми!

Повідомляємо, що 19-21 листопада 2020 року у м. Кишинів в режимі онлайн відбудеться VII форум Moldova Business Week, організатором якого є Уряд Республіки Молдова та Агентство з питань залучення інвестицій InvestMoldova.

Протягом першого дня форуму офіційні особи Молдови та провідні експерти планують обговорити питання тенденцій розвитку світових економік,

головних напрямів інвестиційної діяльності, а також планується проведення панельних сесій, присвячених економічній політиці Молдови, розробці заходів з інтеграції економіки Республіки Молдова у світову, залучення іноземних інвестицій у створення нових виробничо-промислових процесів.

Другий день буде присвячено розвитку семи стратегічних секторів економіки Молдови: агропродовольчому, інформаційно-комунікаційним технологіям, аутсорсингу бізнес-процесів та науковим дослідженням і розробці

(ВРО & R&D), інфраструктурі, інформаційним технологіям, промисловому виробництву і моді.

У рамках сесій планується проведення презентацій діяльності окремих компаній із кожного сектору економіки, організація можливості підбору бізнес-партнерів, участь в інтерактивних панельних дискусіях тощо. Реєстраційна форма для участі у форумі доступна на сторінці заходу - https://mbw.md/.

Дата публікації: 24.09.2020

6-8 жовтня 2020 року відбудеться Форум партнерів в рамках Конгресу Транскордонного Співробітництва Люблін 2020

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб - підприємців м. Суми!

Повідомляємо, що 6-8 жовтня 2020 року відбудеться Форум партнерів в рамках Конгресу Транскордонного Співробітництва Люблін 2020.

Форум покликаний створити простір для спілкування та обміну досвідом між організаціями, які шукають міжнародних партнерів. З огляду на нинішню ситуацію захід повністю пройде у віртуальному просторі з використанням сучасної платформи і з синхронним перекладом на три мови: польську, англійську та російську.

Щодня захід буде збирати практиків міжнародного співробітництва за такими тематичними напрямками:

день I (06.10.2020) - підприємництво та міжсекторальне співробітництво для економічного розвитку, включаючи охорону навколишнього середовища;

день II (07.10.2020) - соціальна політика, включаючи освіту та проєкти з розвитку громадянського суспільства;

день III (08.10.2020) - культура, туризм і спорт.

До участі запрошуються представники органів місцевого самоврядування, бізнесу, громадських організацій, муніципальних установ, шкіл і університетів.

Прийом заявок на участь у Форумі триватиме до 29 вересня 2020 року.

Форма заявки доступна за посиланням: https://kongres.lublin.eu/ru/partner-forum-ru.

Заявки на участь приймаються за адресою: justyna.targonska@lublin.eu.

Дата публікації: 22.09.2020

24 вересня 2020 року відбудеться онлайн-конференція «Україна – Словенія: торговельно-економічне співробітництво під час глобальних змін»

До уваги представників малого та середнього бізнесу м. Суми!

Повідомляємо Вам, 24 вересня 2020 року о 12:00 відбудеться онлайн-конференція «Україна – Словенія: торговельно-економічне співробітництво під час глобальних змін» за участю українських і словенських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва ТПП обох країн і ділових кіл України та Словенії.

Захід організовується у співпраці з Державним агентством SPIRIT Словенія, Посольством України в Словенії, Посольством Словенії в Україні, Міністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України, Міністерством економічного розвитку та технологій Республіки Словенія та Міністерства закордонних справ Республіки Словенія.

Програма зустрічі передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-словенського економічного співробітництва, секцію Q&A та секторальні робочі групи, в яких компанії зможуть провести В2В.

Секція питань та відповідей також включає представлення учасників зустрічі, час регламентований.

Формат зустрічі - он-лайн та офлайн для спікерів.

Онлайн формат зустрічі відбудеться за допомогою системи ZOOM. Посилання в кімнату вебінару буде надіслано вам на пошту за день до події.

Вартість участі – 360 грн (вкл. ПДВ).

Чому варто взяти участь в зазначеному заході:

- особисте знайомство з керівниками дипломатичних місій, органів влади, міжнародних об'єднань, компаніями, потенційними партнерами;

- отримаєте корисні прикладні матеріали, що стосуються роботи на ринку Словенії;

- кожен матиме змогу презентувати продукцію чи послуги компанії іншим учасникам заходу;

- будуть організовані прямі преговори в секціях (по сферах діяльності), що надасть змогу вести предметні переговори.

Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe0i6cCkPVxMXfvm4b05E8E2MK9XG32MZIaoSbsqH9Of94aHQ/viewform

Контакти для довідок:

Ольга Бондаренко (boi-ier@ucci.org.ua, тел.: +38 044 461 98 08);

Анна Любима (ast-ier@ucci.org.ua, dept.ier@gmail.com, тел.: +38 095 546 65 09)

Забашта Валерія (+38 050 366 49 97, valeryz.2393@gmail.com).

Тривалість заходу – 1 година 30 хв.

Дата публікації: 15.09.2020

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на онлайн-вебінар про розширення ринків продажу для виробників одягу, взуття, аксесуарів, товарів для дому та декору, а також про можливості для розвитку локальних бізнесів «Платформа «Всі. Свої». Вихід на всеукраїнський ринок», який відбудеться 18 вересня 2020 року

До уваги представників малого бізнесу м. Суми!

Повідомляємо Вам, що Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на онлайн-вебінар про розширення ринків продажу для виробників одягу, взуття, аксесуарів, товарів для дому та декору, а також про можливості для розвитку локальних бізнесів «Платформа «Всі. Свої». Вихід на всеукраїнський ринок», який відбудеться 18 вересня 2020 року з 16:00 до 17:00. Спікерка ­­– Тетяна Фіщук, директорка з комунікацій проєкту «Всі. Свої». Тетяна розповість про проєкт «Всі. Свої» і які переваги він має для локальних виробників; умови співпраці з проєктом: як маленькому бізнесу стати частиною великої мережі; заходи і можливості у межах проєкту для його учасників; та багато іншого.

Запрошуються виробники одягу, взуття, аксесуарів, товарів для дому та декору, підприємці, експерти у сфері торгівлі та консалтингу, представники бізнес-асоціацій, бізнес-клубів та торгово-промислової палати, журналісти бізнес-видань та всі зацікавлені.

Онлайн-трансляція за посиланням: https://youtu.be/UdOSQqEmW_A .

Участь у вебінарі безкоштовна за попередньої реєстрації: http://bit.ly/EU_workshop2020 .

Контактна особа: Станіслав Корольков, моб. тел.: +38 099 455 23 75, e-mail: skorolkov@internews.ua .

Дата публікації: 03.08.2020

20 серпня 2020 року відбудеться Онлайн-форум: "Україна-Туреччина: нові можливості для співпраці"

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб - підприємців м. Суми!

Повідомляємо, що 20 серпня 2020 року о 14:00 відбудеться Онлайн-форум: «Україна-Туреччина: нові можливості для співпраці».

Чому варто взяти участь в зазначеному заході?

 • особисте знайомство з керівниками дипломатичних місій, органів влади, міжнародних об'єднань, турецькими компаніями, потенційними партнерами;

 • отримаєте корисні прикладні матеріали, що стосуються роботи на ринку Туреччини, зокрема і каталог з контактами турецьких бізнес організацій;

 • кожен матиме змогу презентувати продукцію чи послуги компанії іншим учасникам заходу;

 • будуть організовані прямі переговори в секціях (по сферах діяльності), що дадуть змогу вести предметні переговори;

 • забезпечується синхронний переклад, що знімає питання мовного бар'єру.

Програма зустрічі передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-турецького економічного співробітництва, секцію Q&A та секторальні робочі групи, в яких компанії зможуть провести В2В.

Секція питань та відповідей також включає представлення учасників зустрічі, час регламентований.

Передбачається, що в зустрічі також візьмуть участь експерти в сфері логістики та експортного консалтингу, а також представник ТПП України в Туреччині, з метою надання консультацій щодо роботи на згаданому ринку.

За результатами проведення онлайн-зустрічі, українські компанії отримають можливість налагодити прямі контакти з турецькими компаніями та одержать інформацію щодо практичної допомоги малому і середньому бізнесу під час здійснення експортно-імпортних операцій, каталог бізнес-асоціацій та ділових кіл Туреччини.

Організаційно-фінансові умови участі:

Формат заходу: онлайн на базі платформи ZOOM, посилання в кімнату вебінару буде надіслано учасникам на пошту за день до події.

Робоча мова: російська - турецька. Вартість участі – 360 грн (з ПДВ). Вартість участі для членів ТПП України – 240 грн (з ПДВ). Орієнтовна тривалість вебінару – 2 години (14.00 – 16.00).

Попередня реєстрація для участі - обов'язкова за посиланням: https://forms.gle/qiDPsMXTErxpczwG8.

Контакти для зворотного зв'язку:

Анна Любима (+380955466509, ast-ier@ucci.org.ua,dept.ier@gmail.com, тел.: (044) 461-98-08); Юлія Єгорова, тел.: (044) 461-98-07, моб.: (050) 942-69-66, yys-ier@ucci.org.ua, yegorova249@gmail.com; Валерія Забашта, тел.: (044) 584- 28-15, моб.: (050) 366-49-97, valeryz.2393@gmail.com, zva- zed@ucci.org.ua.

27-29 травня 2020 року Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на онлайн вебінари про можливості та перспективи розвитку мікробізнесу та програми від Європейського Союзу для мікропідприємництва

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

Повідомляємо, що 27-29 травня 2020 року Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на онлайн вебінари про можливості та перспективи розвитку мікробізнесу та програми допомоги від Європейського Союзу для мікропідприємництва.

Вебінар відбудеться для підприємців, експертів у сфері торгівлі та консалтингу, представників бізнес-асоціацій, бізнес-клубів та торгово-промислової палати, журналістів бізнес-видань та всіх зацікавлених.

Участь у вебінарах безкоштовна та за попередньої реєстрації: Вебінари для підприємців "Мікробізнес в Україні: європейський досвід"

Вебінари відбудуться:

27 травня (середа) о 16:00 – 17:00

Онлайн-трансляція за посиланням: https://youtu.be/cn0Aj95qXns

 • 28 травня (четвер) о 16:00 – 17:00

Онлайн-трансляція за посиланням: https://youtu.be/2DHUWsQ8hd8

 • 29 травня(п’ятниця) о 16:00 – 17:00

Онлайн-трансляція за посиланням: https://youtu.be/U632smRIgIw

За додатковою інфомацією звертатися до Аліси Тягун координатора інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» Представництва ЄС в Україні за тел.: +38 095 726 54 66 або до Станіслава Королькова, тел +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua.

До уваги жінок-керівників підприємств та жінок-фізичних осіб-підприємців Сумської об'єднаної територіальної громади!

Повідомляємо Вам, що Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає грантові заявки від українських малих та середніх підприємств (МСП), якими керують і володіють жінки, що бажають розширити свій діючий бізнес. Заходи з розширення бізнесу можуть бути спрямовані на підвищення продуктивності та збільшення виробництва, вихід на зовнішні ринки, розширення асортименту продукції, підвищення ефективності бізнесу завдяки запровадженню інноваційних та ІТ-рішень тощо.

Гранти надаватимуться та впроваджуватимуться відповідно до правил USAID та Уряду США, що регулюють гранти за контрактами, та внутрішніми процедурами управління грантами Програми КЕУ.

Всі запитання щодо цього запиту приймаються на електронну адресу: Grants@CEPUkraine.org з зазначенням «ЗПЗ-2019-009» у темі електронного листа. Програма КЕУ допомагатиме заявницям зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування.

Дедлайн подачі заявок – 31 липня 2020 року.

Додатки для заповнення за посиланням https://gurt.org.ua/news/grants/57530/.

28-29 січня 2020 року Сумська торгово-промислова палата проводить базовий тренінг на тему: "Як довести, що Ваша продукція відповідає технічним вимогам ЄС"

До уваги фізичних осіб-підприємців та керівників підприємств м. Суми!

Повідомляємо Вам, що 28-29 січня 2020 року Сумська торгово-промислова палата проводить базовий тренінг на тему: «Як довести, що Ваша продукція відповідає технічним вимогам ЄС».

Внаслідок імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС законодавчі вимоги ринку ЄС до багатьох видів промислової продукції вже стали, а до інших – невдовзі стануть вимогами і українського ринку. Тепер і при експорті продукції до ЄС, і при продажі її в Україні, в тому числі шляхом участі у публічних закупівлях, місцеві виробники несуть відповідальність, а отже мають довести відповідність своєї продукції вимогам безпечності, іншими словами – технічним вимогам.

Місце та час проведення: ВЦ «Іллінський», 2 поверх, зал №3, м. Суми, вул. Іллінська, 7А, щоденно з 09:00 до 17:00 (програма додається).

Взявши участь у тренінгу, виробники:

 • визначатимуть застосовні вимоги до безпечності своєї продукції;

 • зможуть оцінювати ризики для споживачів;

 • визначатимуть придатні для мінімізації ризиків стандарти;

 • складатимуть технічний файл і декларацію про відповідність;

 • знатимуть, як маркувати свою продукцію.

Семінар розрахований на представників промислових компаній, які працюють як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Тренери: фахівці системи торгово-промислових палат України – сертифіковані консультанти і тренери з експорту до ЄС і технічної відповідності.

Вартість участі – 900 грн.

Для участі необхідно придбати квиток за посиланням: https://ucci.org.ua/events/workshop/trening-iak-dovesti-shcho-vasha-produktsiia-vidpovidaie-tekhnichnim-vimogam-es-sumi

Для членів Сумської ТПП передбачена знижка.

Будь-які питання можна уточнювати за тел: +380504072225; +380675429119 або за ел. адресою: ves2@cci.sumy.ua.

Міжнародні публічні закупівлі GPA

До уваги керівників підприємств м. Суми!

У 2016 році Україна набула статусу повноправної Сторони Угоди СОТ про державні закупівлі (GPA), мета якої полягає у взаємному відкритті ринків публічних закупівель для постачальників товарів, робіт та послуг з країн – сторін GPA. Приєднання до GPA дає можливість українському бізнесу брати участь у публічних закупівлях 47 країн на принципах недискримінації та рівного ставлення як до місцевих, так і іноземних компаній.

Проект «Підтримка впровадження Угоди СОТ про державні закупівлі в Україні» GPAinUA консультує українських експортерів з питань участі в публічних закупівлях країн GPA. У рамках GPAinUA команда Проекту надає такі види допомоги та підтримки:

 • проведення навчально-інформаційних заходів щодо положень GPА та шляхів її застосування;

 • консультування щодо доступу до інформаційних ресурсів про публічні закупівлі країн GPA;

 • консультування з питань підготовки тендерних пропозицій;

 • консультування з питань процедури участі у тендерах;

 • проведення аналізу зарубіжних ринків публічних закупівель;

 • консультування щодо участі іноземних компаній у публічних закупівлях України.

Міжнародні публічні закупівлі GPA є дієвим механізмом розширення експортних можливостей українських товаровиробників. Детальну інформацію щодо проекту можна отримати на сайті: https://www.facebook.com/gpainua.

Проводиться прийом заявок на реалізацію однієї грантової заявки у сфері меблевої промисловості

До уваги керівників підприємств м. Суми!

Повідомляємо, що у рамках програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) з метою підвищення конкурентоспроможності та покращення ефективності малих та середніх підприємств меблевої промисловості для задоволення потреб клієнтів, ринкових тенденцій відповідно до технологічних можливостей і обмежень проводиться прийом заявок на реалізацію однієї грантової заявки.

З метою досягнення поставлених вище завдань програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» планується провести такі супровідні заходи, як: тренінгова програма з дизайнерських інновацій для малих та середніх підприємств меблевої промисловості України, включно з навчальними поїздками на вітчизняні точки роздрібної торгівлі та на меблеві фабрики; конкурс дизайнерів на виставці «Furniture of Ukraine Business Expo» у квітні 2020 року; презентаційний практичний семінар із застосування сталої, науково-дослідної дизайнерської моделі на виставці «Furniture of Ukraine Business Expo»; експозиція робіт переможців конкурсу дизайну на міжнародній меблевій виставці та оцінка впливу/контрольне опитування учасників тренінгової програми.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» є програмою національного масштабу.

Середній час між подачею заявки та отриманням грантової допомоги – приблизно два місяці. Цей термін може змінюватися в залежності від складності заявки.

Грантові спеціалісти програми КЕУ допомагатимуть заявникам зрозуміти процедуру подання заявок у режимі електронного листування. Тому, всі запитання щодо подання грантових заявок надсилайте на електронну адресу: Grants@CEPUkraine.org із зазначенням «ЗПЗ-2019-010» у темі електронного листа.

Процес подання грантових заявок складається з одного етапу.

Грантові заявки разом з необхідним пакетом документів супроводжуючої документації подаються у форматі Word в електронній формі до 09 січня 2020 року за посиланням:

https://drive.google.com/open?id=11xMPGcOg9FC5Wh19_M_bB8w652YIcMKP.

Український фонд стартапів надає фінансування у формі грантів

До уваги фізичних осіб-підприємців та керівників підприємств м. Суми!

Повідомляємо Вам, що український фонд стартапів (далі – Фонд) започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України, його місія – підтримка інноваційних проєктів та допомога найталановитішим українським підприємцям створювати успішні компанії.

Фонд надає фінансування у формі грантів, а не за рахунок участі в капіталі. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів.

У рамках роботи Фонду розпочато прийом заявок на фінансування українських бізнес-проектів на початкових стадіях їхнього розвитку, а саме стадіях pre-seed and seed. Проекти на стадіях pre-seed можуть отримати грант на суму $25 000, стартапи на стадіях seed – грант на суму $50 000. Таким чином, один стартап може сумарно отримати $75 000. Проєкт, який отримає грант, повинен бути подавати звітність про використання коштів.

Основні сфери фінансування включають штучний інтелект, доповнену реальність, Big Data, блокчейн, кібербезпеку, оборону, медицину та охорону здоров’я, подорожі, фінансові технології, освітні технології, робототехніку, професійні послуги, програмне забезпечення як послугу, виробництво, електронну комерцію, інтернет речей.

Вимоги до стартапів:

 • фінансується лише український бізнес з орієнтацією на світові ринки;

 • проєкти мають бути на ранніх стадіях розвитку (pre-seed and seed);

 • організація повинна бути орієнтована на отримання доходу;

 • до уваги беруться інновації ІТ/високотехнологічні продукти;

 • наявність команди лідерів, створену для розвитку бізнесу.

Вимоги до подачі заявки:

 1. Анотація українською мовою (до 500 знаків);

 2. Анотація англійською мовою (до 500 знаків);

 3. Бізнес-план з описом наступних обов’язкових розділів: команда, ринок, продукт, технологія, стратегія;

 4. Кошторис (в т. ч. із зазначенням календарного плану);

 5. Фінансові прогнозні показники.

Подати заявку можна на сайті Фонду – https://usf.com.ua/uk/.

Діловий візит українських підприємців для участі в українсько-азербанжанському бізнес-форумі, який пройде з 15 по 18 грудня 2019 року у м. Баку

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

Повідомляємо, що у рамках офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Азербайджанської Республіки, Торгово-промислова палата України разом з Посольством України в Азербайджані та Фондом заохочення експорту та інвестицій в Азербайджані (AZPROMO) організовує діловий візит українських підприємців для участі в українсько-азербайджанському бізнес-форумі, який пройде з 15 до 18 грудня 2019 року у м. Баку.

У ході Форуму будуть висвітлені перспективи та пріоритетні напрямки українсько-азербайджанського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу, презентації українських компаній та переговори у форматі В2В між представниками ділових кіл України та Азербайджану.

Азербайджанська сторона зацікавлена у співпраці в таких пріоритетних галузях, як продукція агропромислового комплексу, харчова промисловість, металургія, енергетичне, хімічне і транспортне машинобудування, хімічна промисловість, фармацевтика, туризм, реклама, ІТ-технології та інших.

Реєстрація обов’язкова: https://www.ucci.org.ua

05-07 листопада 2019 року відбудеться ряд спеціалізованих виставкових заходів

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

Повідомляємо, що з 05 до 07 листопада 2019 року за підтримки і активної участі Міністерства розвитку громад та територій, Міністерства енергетики та захисту довкілля, Держводагенства, інших галузевих інституцій, у приміщенні Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться ряд спеціалізованих виставкових заходів.

Інформація про заходи на сайті Міжнародного виставкового центру: www.iec-expo.com.ua, довідки за тел.: (044) 201-11-62; (044) 201-11-59; (044) 201-11-57.

26-29 листопада 2019 року в м. Афінах (Грецька Республіка) пройде Грецько-український бізнес-форум

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

За інформацією Посольства України в Грецькій Республіці 26-29 листопада 2019 року в м. Афінах (Грецька Республіка) пройде Грецько-український бізнес-форум.

Ключовими напрямками бізнес-форуму визначені аграрна, харчова промисловість, судноремонт/суднобудування, інновації. Програмою форуму також передбачені відвідання виробничих потенціалів міст Патри та Ламія, зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування та бізнесменами.

Зазначений захід відбуватиметься за участі ділових кіл Греції, Федерації підприємців Греції, торгових палат міст Афіни та Пірей.

Витрати на оренду приміщень для проведення бізнес-форуму та зустрічей, рекламу заходу, запрошення грецьких учасників беруть на себе Торгові палати міст Пірей та Афіни як партнери з грецької сторони. Витрати, пов’язані з перельотом, проживанням та харчуванням у Греції, здійснюються коштом українських учасників.

З української сторони співорганізатором заходу є громадська спілка «Міжнародний центр сприяння підприємництву». Контактна особа: Володимир Васильович Пахній, тел. 068 599 33 22, електронна пошта: icpe.ua@gmail.com.

14 листопада 2019 року у києві відбудеться XI Міжнародний форум "Дні польського бізнесу в Україні"

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

Повідомляємо, що 14 листопада 2019 року у Києві відбудеться XI Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні».

Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні» – це масштабна подія, яка вже шостий рік поспіль проходитиме в Києві та традиційно стане місцем зустрічі представників влади й бізнесу України і Польщі, які зберуться на одному майданчику з метою пошуку нових шляхів співпраці та налагодження партнерських взаємовідносин.

Форум щороку збирає на одному майданчику представників державних та місцевих органів влади, представників дипломатичних установ, підприємців України та Польщі з метою налагодження ділових і торговельно-економічних відносин та пошуку нових шляхів співпраці.

Головні питання, що розглядатимуться:

 • Торгово-економічне партнерство України та Польщі – чи зміняться економічні та інвестиційні пріоритети обох країн?

 • Велика приватизація та відкриття вільного ринку землі в Україні – чи готовий польський бізнес до економічно-фінансової експансії;

 • Будівельні та інфраструктурні проекти – пошук синергії;

 • Перспективи розширення вантажних залізничних перевезень, запуску проектів з вагонобудування та створення спільних ремонтно-сервісних центрів;

 • Переробна галузь – перспективи для спільних інвестиційних проектів;

 • Польський досвід та польські технології для енергоощадних проектів в Україні та інші.

Місце проведення: Готель Україна, вул. Інститутська, 4

Захід пройде під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні та Польського Агентства Інвестицій та Торгівлі.

Організатори: Асоціація українського бізнесу в Польщі; Юридична група EUCON.

Співогранізатор: Конфедерація Роботодавців Lewiatan.

Партнер заходу: Міжнародне товариство польських підприємців в Україні.

Контактна особа в Польщі – Інга Лівандовська, events@euconlaw.com, тел. +48 577 077 287.

Контактна особа в Україні – Олена Вакулік, events@euconlaw.com, тел. +38 0(44) 238 09 44.

Деталі та реєстрація: http://bit.ly/2nJXCmZ

25-26 жовтня 2019 року буде проводитись форум-виставка "Меблі. Інтер'єр. Дизайн"

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

Повідомляємо, що Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Суми, який функціонує на базі ГО «Рада молодих вчених», за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу 25-26 жовтня 2019 року буде проводити форум-виставку «Меблі. Інтер’єр. Дизайн».

Захід орієнтований на власників, керівників та менеджерів малих і середніх меблевих підприємств, а також підприємств, які займаються виготовленням та дизайном предметів інтер’єру.

Дана подія відбудеться у Конгрес-центрі СумДУ за адресою: м. Суми, вул. Покровська, 9/1.

Участь у форумі-виставці безкоштовна, реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/fbls–form–reg.

Деталі у Фейсбуці: http://www.facebook.com/events/691074321376077/

15 жовтня 2019 року о 10 годині у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації відбудеться презентація Програми «Fit for Partnership with Germany» та бізнес-майстерня "Співробітництво з Німеччиною. Міфи та реальність"

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 р. о 10.00 год. у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (м. Суми, пл. Незалежності, 2, 6 поверх, каб. 115) відбудеться презентація Програми «Fit for Partnership with Germany» та бізнес-майстерня «Співробітництво з Німеччиною. Міфи та реальність», о 16.00 годині відбудеться конкурсний відбір претендентів на стажування у Німеччині.

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

Повідомляємо, що 21-22 вересня 2019 року відбудеться практичний тренінг «Основи digital/цифрового маркетингу».

До участі запрошуються власники, менеджери та спеціалісти мікро-, малого та середнього бізнесу, які цікавляться (займаються) питаннями просування власної продукції шляхом використання цифрових каналів (соцмережі, сайти і т. д.).

За результатами навчання ви отримаєте:

– створену діджитал-маркетинг стратегію для свого бренду / продукту / послуги;

– інструменти аналізу присутності свого бренду і конкурентів в мережі;

– створену ієрархію маркетингових та комунікаційних цілей і їх трансформацію у digital завдання;

– розуміння основних digital каналів, платформ і механік;

– знання основ процесу веб-розробки, вміння вибрати потрібні елементи для сайту, оцінити його працездатність і сучасність;

– можливість оцінювати медіа-план на відповідність цілям і ефективність обраних моделей оплати;

– розуміння основ платного і органічного пошукового маркетингу;

– уміння оцінити канали за допомогою інструментів аналітики;

– розуміння, в який бік рухається digital, що обговорюють в Кремнієвій долині і що буде в тренді в Україні в найближчі роки.

Тренер:

Даша Шигаева (Dasha Shigaeva) LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/dasha-shigaeva/.

Цифровий маркетолог із 15-річним досвідом роботи в інтернет-маркетингу. Планування та управління понад 300 інтегрованих цифрових маркетингових кампаній для таких брендів, як BOSCH, Johnson & Johnson, Imperial Tobacco, Danone, Carlsberg, UNICEF, Colgate Palmolive тощо. Дані проекти отримали 7 нагород Effie та багато творчих.

Вартість навчання складає 1500 гривень та включає: відвідання двох інтенсивних (значний обсяг практичної роботи на комп’ютерах) днів тренінгу, роздаткові матеріали тренінгу, харчування (кава-перерви та обід), а також персональні відгуки тренера кожному учаснику на домашню роботу.

Після проходження тренінгу учасники отримають сертифікати.

Місце проведення: м. Суми, вул. Покровська, 9/1 (Конгрес-центр СумДУ).

Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням: https://form.jotformeu.com/91963453324359.

Тренінг організовано Центром інформаційної підтримки бізнесу (ЦІПБ) м. Суми за сприяння ЄБРР у межах ініціативи ЄС EU4Business.

Отримати детальну інформацію про тренінг можна за тел.: +38 (050) 407-33-54 або за e-mail: sumy@bisc.org.ua.

Заходи, які будуть проводитись за підтримки ЄБРР у 2019 році додаються.

21-22 вересня 2019 року відбудеться практичний тренінг "Основи digital/цифрового маркетингу"

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

Повідомляємо, що 21-22 вересня 2019 року відбудеться практичний тренінг «Основи digital/цифрового маркетингу».

До участі запрошуються власники, менеджери та спеціалісти мікро-, малого та середнього бізнесу, які цікавляться (займаються) питаннями просування власної продукції шляхом використання цифрових каналів (соцмережі, сайти і т. д.).

За результатами навчання ви отримаєте:

– створену діджитал-маркетинг стратегію для свого бренду / продукту / послуги;

– інструменти аналізу присутності свого бренду і конкурентів в мережі;

– створену ієрархію маркетингових та комунікаційних цілей і їх трансформацію у digital завдання;

– розуміння основних digital каналів, платформ і механік;

– знання основ процесу веб-розробки, вміння вибрати потрібні елементи для сайту, оцінити його працездатність і сучасність;

– можливість оцінювати медіа-план на відповідність цілям і ефективність обраних моделей оплати;

– розуміння основ платного і органічного пошукового маркетингу;

– уміння оцінити канали за допомогою інструментів аналітики;

– розуміння, в який бік рухається digital, що обговорюють в Кремнієвій долині і що буде в тренді в Україні в найближчі роки.

Тренер:

Даша Шигаева (Dasha Shigaeva) LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/dasha-shigaeva/.

Цифровий маркетолог із 15-річним досвідом роботи в інтернет-маркетингу. Планування та управління понад 300 інтегрованих цифрових маркетингових кампаній для таких брендів, як BOSCH, Johnson & Johnson, Imperial Tobacco, Danone, Carlsberg, UNICEF, Colgate Palmolive тощо. Дані проекти отримали 7 нагород Effie та багато творчих.

Вартість навчання складає 1500 гривень та включає: відвідання двох інтенсивних (значний обсяг практичної роботи на комп’ютерах) днів тренінгу, роздаткові матеріали тренінгу, харчування (кава-перерви та обід), а також персональні відгуки тренера кожному учаснику на домашню роботу.

Після проходження тренінгу учасники отримають сертифікати.

Місце проведення: м. Суми, вул. Покровська, 9/1 (Конгрес-центр СумДУ).

Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням: https://form.jotformeu.com/91963453324359.

Тренінг організовано Центром інформаційної підтримки бізнесу (ЦІПБ) м. Суми за сприяння ЄБРР у межах ініціативи ЄС EU4Business.

Отримати детальну інформацію про тренінг можна за тел.: +38 (050) 407-33-54 або за e-mail: sumy@bisc.org.ua.

Заходи, які будуть проводитись за підтримки ЄБРР у 2019 році додаються.

12 вересня 2019 року відбудеться нагородження учасників Всеукраїнської премії "Еко Тріумф 2019"

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

Повідомляємо, що Сумське регіональне відділення Асоціації міст України запрошує до участі у Всеукраїнській премії «Еко Тріумф 2019», що організовується Асоціацією водних компаній України «Укрводоканалекологія» та V Lviv Eco Forum (LEF’ 19) за сприяння Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Міністерства екології та природних ресурсів України.

Мета Премії – популяризація впровадження більш чистих технологій виробництва, систем екологічного управління, екологічних інновацій та ініціатив.

Учасниками премії можуть бути установа, підприємство, організація, які мають у поточному році досягнення, пов’язані з: покращенням екологічних аспектів виробництва; упровадженням систем екологічного управління та безпеки виробництва; розвитком інновації в сфері більш чистого виробництва; провадженням екологічних ініціатив на регіональному рівні; провадженням заходів спрямованих на покращення стану довкілля; зменшення негативного впливу на навколишнє природне середовище шляхом максимального збереження ресурсів й енергії та зменшення кількості відходів.

Оголошення та офіційне нагородження переможців премії відбудеться 12 вересня 2019 року у рамках V Lviv Eco Forum (LEF’ 19).

Документи та заявки на участь у премії приймаються до 25 серпня 2019 року в електронному вигляді на пошту Асоціації водних компаній України «Укрводоканалекологія» ukrvodokanal@ukr.net.

 • Положення про всеукраїнську Премію «Еко Тріумф 2019», свідоцтво учасника, заявка на участь, шаблон (інформаційні відомості про проект)
  Завантажити Переглянути


З 27 вересня 2019 року у місті Києві стартує комплексна навчальна програма з експорту "GoEXPORT: вихід на нові ринки"

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

Повідомляємо, що з 27 вересня 2019 року у місті Києві стартує комплексна навчальна програма з експорту «GoEXPORT: вихід на нові ринки», що фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується Європейським банком реконструкції та розвитку. Навчання буде проводитися експертами Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS).

Даний захід, перш за все, орієнтований на представників малого та середнього бізнесу, що є виробниками текстильної продукції, тих кому необхідна поміч у виході на зовнішні ринки та допомога у просуванні свого бренду за кордоном.

Навчальна програма буде зосереджена на наступному:

– отриманні комплексного розуміння, що потрібно зробити бізнесу, аби почати експортувати або вийти на нові ринки;

– вивченні складових експортної діяльності;

– аналізі власного продукту. Це допоможе зрозуміти, що потрібно зробити для виходу на нові ринки, а також оцінити ризики при запуску експорту;

– отриманні знань з міжнародних практик і аналізі закордонних кейсів;

– вивченні практичного досвіду успішних продажів і переговорів з іноземними партнерами, а також багато іншого.

Вартість участі у заході складає – 9 200 грн (без ПДВ), що становить 50% від її загальної вартості. Інші 50% вартості Програми покривається ЄС в рамках ініціативи ЄС EU4Business.

Тривалість навчальної програми складає 1,5 місяця.

Після завершення програми учасники отримають сертифікат Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), а п’ять компаній-авторів найкращих проектів отримають допомогу від ментора або консультаційну підтримку у реалізації даного проекту.

Отримати детальну інформацію про захід можна за тел.: +38 (096) 141-62-45 або за e-mail: rdayoglu@lvbs.com.ua, менеджер програм управлінського розвитку Роксолана Дайоглу.

У разі зацікавленості, просимо до 12 вересня 2019 року повідомити відділ підприємництва, промисловості та організаційно-аналітичного забезпечення департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради: тел. 700-139, 700-409 або на е-mail: zozulia.y@smr.gov.ua».


20 червня 2019 року в Конгрес-центрі СумДУ відбудеться форум на тему: "Роль малого та середнього бізнесу у розвитку фестивального туризму на Сумщині"

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

Повідомляємо, що Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Суми організовує проведення форуму на тему: «Роль малого та середнього бізнесу у розвитку фестивального туризму на Сумщині», який відбудеться 20 червня 2019 року в Конгрес-центрі СумДУ за адресою: м. Суми, вул. Покровська, 9/1.

Даний захід реалізується за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Запрошуються до участі представники малого та середнього бізнесу, які організовують фестивалі та обслуговують їх відвідувачів: фестивальні агенції, туроператори, турагенти, готельно-ресторанний бізнес, майстри народних ремесел, виробники сувенірів, власники зелених садиб.

Основні цілі форуму:

– cформувати бачення ефективної бізнес-моделі фестивалю;

– поширити досвід організації комерційно успішних фестивалів;

– ознайомити із можливостями використання цифрового маркетингу для ефективної реклами фестивалів;

– надати рекомендації щодо просування бізнесу за допомогою фестивалів та івентів.

Участь у форумі безкоштовна. Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://form.jotformeu.com/91532815417356. Для зареєстрованих учасників передбачені інформаційні матеріали та харчування.

Для отримання додаткової інформації: sumy@bisc.org.ua або за телефоном: 0504073354.


21-22 травня 2019 року в Одесі відбудеться бізнес-майстерня "Співпраця з Німеччиною. Міфи та реальність"

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

Повідомляємо Вам, що 21-22 травня 2019 року в Одесі відбудеться бізнес-майстерня «Співпраця з Німеччиною. Міфи та реальність». Захід відбудеться у рамках Днів Програми «Fit for Partnership with Germany».

Організатори: Член Відкритої Партнерської Платформи Програми в Одесі Міжнародна Асоціація «Євростратегія» та Програма Федерального міністерства економіки та енергетики «Fit for Partnership with Germany».

Запрошуються підприємці, керівники, менеджери середньої та вищої ланки підприємств та організацій, зацікавлені у співпраці з німецькою стороною, встановленню ділових зв’язків і налагодженню довгострокових партнерств.

Бізнес-майстерня передбачає можливість для кожного учасника докладніше дізнатися про програму «Fit for Partnership with Germany», про бар’єри виходу і роботи на зовнішніх ринках Німеччини і про те, чого очікують німецькі підприємці від своїх партнерів. Також учасникам надається можливість взяти участь в майстер-класах з підготовки та презентації проектів для німецьких партнерів і пройти співбесіду з представниками Програми.

За результатами співбесід буде сформована група для місячного перебування в Німеччині (за рахунок німецької сторони).

Учасники Програми отримують у Німеччині можливість:

 • налагодити особисті контакти з компаніями у Німеччині, знайти надійних партнерів;

 • безпосередньо ознайомитись з обладнанням, матеріалами та технологіями німецьких компаній і закупити їх;

 • вивчити потенціал збуту власної продукції у Німеччині;

 • набути глибоких знань, навичок та компетенцій, необхідних для підвищення конкурентоздатності власного підприємства та сталого співробітництва з німецькими компаніями.

Програма унікальна тим, що створює взаємовигідну ситуацію для всіх учасників. Виграють й німецькі підприємства. Під час перебування в Німеччині підприємці знайомляться з потенційними партнерами, створюють довірчі відносини – фундамент для довгострокового ділового співробітництва. Підприємство, яке направляє свого співробітника для участі у Програмі також отримує користь від нових контактів, знань та професійних навичок спеціаліста. Результатом стає укріплення та розширення економічних зв’язків між країнами-партнерами, зокрема між Україною та Німеччиною.

Цільова група:

– підприємства – МСП з зовнішньоекономічним потенціалом з різних секторів економіки;

– посада – менеджери середньої і вищої ланки (досвід роботи мінімум 5 років);

– наявність вищої або середньо-спеціальної освіти;

– володіння розмовною англійською мовою;

– зацікавленість у встановленні ділових зв’язків з підприємствами Німеччини.

Напрямки на 2019 рік:

– економічна кооперація (без галузевої специфіки);

– industry 4.0;

– економічна кооперація в сфері енергоефективності в промисловості;

– економічна кооперація в секторі охорони здоров’я.

Реєстрація на захід:

https://docs.google.com/forms/d/1znlGZEZI_MQ4doig_HjgU3R6OE8QXgqw3b5yNpmJUpE/viewform?edit_requested=true

Головний сайт Програми: https://ukraine.managerprogramm.de/

Організаційний внесок: 300 грн.

Місце проведення узгоджується.

З усіх додаткових питань, пов’язаних з участю в бізнес-майстерні та Програмі, будь ласка, звертайтесь за тел. (048) 771-79-55; (097) 808-87-78 або за адресою strategyod2@gmail.com.


16 квітня 2019 року у Києві буде проводитись практичний семінар "Складові успішного експорту: планування, ефективні канали продажу та PR"

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

Повідомляємо Вам, що 16 квітня 2019 року у місті Києві в рамках програм Creative Export Ukraine та Export Revolution Ukraine, що розроблена Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з ДУ «Офіс з просування експорту» за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, проводиться практичний семінар «Складові успішного експорту: планування, ефективні канали продажу та PR».

На освітньому заході експерти країн прибалтійського регіону Ану-Малл Наарітс та Енді Патерсон розкриють питання:

 • як використовувати PR для креативного бізнесу;

 • як обрати правильний канал збуту для вашого продукту;

 • як планувати, щоб досягти успіху.

Участь у заході – безкоштовна за умовами реєстрації за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc7HeNzjrS6-5Rpeb6-z1FPv8qQIX9k02eD800e0rSwjvYzWg/viewform та отримання підтвердження від організаторів. Мова спікерів – українська та англійська (з перекладом). Початок заходу о 10:00 (реєстрація з 9:45), завершення – 13:45. Семінар буде проведено за адресою IHUB, вул. Хрещатик, 10.

До уваги керівників підприємств м. Суми!

З метою приведення у відповідність установчих документів свого товариства, аналізу суперечностей та вивчення можливостей нового закону, запрошуємо Вас до Сумської торгово-промислової палати 12 квітня 2019 року, об 11:00 год., за адресою: м. Суми, вул. Іллінська,7А.

Новий Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» вступив у дію у 2018 році. Відповідно до прикінцевих та перехідних положень даного Закону, протягом року з дня набрання ним чинності, положення статуту товариства з обмеженою відповідальністю, що не відповідають цьому Закону, є чинними в частині, що відповідає законодавству станом на день набрання чинності цим Законом.

На кого ми чекаємо: представники діючих до 2018 року та новостворених товариств з обмеженою відповідальністю м. Суми, всіх зацікавлених.

Вхід на захід вільний. Реєстрація на семінар обов’язкова. Просимо попередньо зареєструватися у відділі підприємництва, промисловості та організаційно-аналітичного забезпечення департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради: тел. 700-139, 700-409 або на е-mail: zozulia.y@smr.gov.ua. Програма семінару додається.

12 квітня 2019 року в Києві відбудеться 5-ий Форум енергоефективного партнерства "Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі"

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

Інформуємо про проведення 5-го Форуму енергоефективного партнерства «Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі», який відбудеться 12 квітня 2019 року у КВЦ «Парковий» за адресою: м. Київ, Паркова дорога, 16-А.

У рамках Форуму буде представлено нову модель енергосервісу «поглиблене ЕСКО-партнерство», енергоефективність у житловій, бюджетній сферах та промисловості.

Ключові теми:

 • Державна політика у сфері енергоефективності

 • Енергоменеджмент – старт енергоефективності у громадах

 • Від класичного до поглибленого ЕСКО-партнерства – нові моделі технологій та співфінансування

 • ЕСКО та енергоменеджмент на державних об’єктах: перші успіхи

 • Енергоефективність у промисловості: джерела фінансування проектів.

Форум об’єднає понад 600 учасників з усієї України: мерів міст, голів обласних та районних адміністрацій, ОТГ, а також експертів, профільні громадські організації, міжнародні проекти, представників промислових підприємств, вітчизняні ЕСКО-компанії.

Довідкова інформація щодо участі у Форумі за контактами: 5forum.saee@gmail.com, (044) 590-54-15.

У разі бажання взяти участь у форумі, просимо зареєструватися на сайті за посиланням http://saee.gov.ua/uk/5EEF

9 квітня 2019 року буде проведено безкоштовний освітній практикум "Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем: торговельно-економічні можливості для українських експортерів"

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

Інформуємо, що Європейський банк реконструкції та розвитку, за підтримки державної установи «Офіс з просування експорту України» та Мінекономрозвитку запрошує українські компанії до участі у безкоштовному освітньому практикумі «Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем: торговельно-економічні можливості для українських експортерів». Практикум відбудеться 9 квітня 2019 року з 10:00 до 16:00 год. у м.Київ та транслюватиметься онлайн для компаній в регіонах.

Основна мета заходу – ознайомити українські компанії з торговельними можливостями та перевагами, які вони отримують від вступу в силу Угоди про вільну торгівлю з Ізраїлем; визначити пріоритетні експортні сектори для експорту до Ізраїлю, а також ознайомити учасників з торговельно- економічною ситуацією в Ізраїлі, бар’єрами, експортними ризиками та досвідом українських експортерів у виході на ізраїльський ринок.

Взяти участь у події (особисто та онлайн) зможуть зацікавлені компанії та організації, які до 4 квітня 2019 року заповнять реєстраційну форму (за посиланнями нижче) та отримають підтвердження участі від організаторів. Перевага в реєстрації буде надаватись компаніям і організаціям, які працюють в секторі інформаційно-комунікаційних технологій, харчовій промисловості, меблевій промисловості, агропромисловому комплексі та легкій промисловості.

Реєстрація відкрита до 4 квітня включно за посиланнями:

 • для особистої участі на заході в м. Київ: https://goo.gl/crvAqH;

 • для участі онлайн у форматі вебінару (посилання на трансляцію буде надіслано зареєстрованим учасникам у день заходу): https://goo.gl/uFKCun.

Проект фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР. Більше інформації про подію: https://goo.gl/mGeRnj.

Контактна особа: Наталія Карпачова, Координатор Проекту «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», що фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР: nkarpachova@fsr.org.ua.

З 02 по 05 квітня 2019 року в Києві відбудеться комплексний виставковий захід

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

Повідомляємо, що з 02 до 05 квітня 2019 року на території Міжнародного виставкового центру, за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15 (ст. метро «Лівобережна», павільйон 3, вхід 3-А) відбудеться комплексний виставковий захід, який поєднує:

 • ХІ Міжнародну спеціалізовану виставку «Київський технічний ярмарок» (машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент, технології обробки поверхні, засоби промислової автоматизації тощо);

 • ХІ Міжнародну спеціалізовану виставку «PlastExpoUA» (технології і обладнання для виробництва та переробки пластмас і каучуку);

 • Міжнародну спеціалізовану виставку «Лак&Фарба Expo UA» (лакофарбові покриття та матеріали, сировина, обладнання та технології для їх виробництва, обробка поверхні, тара і упаковка);

 • ІІІ Міжнародну спеціалізовану виставку «Addit Expo 3D» (технології, обладнання і матеріали для адитивного виробництва і 3D друку).

Головна мета виставкових проектів – демонстрація найкращих досягнень науки, техніки і технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України.

Доповненням виставкової експозиції стане актуальна для представлених галузей ділова програма (конференції, семінари, презентації), яка спрямована на підвищення конкурентоспроможної продукції та задоволення потреб споживачів.

Про склад учасників виставкових заходів та заплановані заходи ділової програми можна ознайомитися на офіційному веб-сайті організаторів: www.iec-expo.com.ua, додаткову інформацію можна отримати за тел.: (044) 201-11-65, 201-11-56, e-mail: plast@iec-expo.com.ua.

27-28 березня 2019 року у Конгрес-центрі відбудеться конференція по об'єднанню промислових хайтек секторів у рамках форуму «IT PEOPLE SUMY» на тему: «SMART підходи для промислових хайтек»

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

Повідомляємо, що 27-28 березня 2019 року у приміщенні Конгрес-центру СумДУ за адресою: м. Суми, вул. Покровська, 9/1, ауд. 220 відбудеться конференція по об’єднанню промислових хайтек секторів регіону у рамках форуму «IT PEOPLE SUMY» на тему: «SMART підходи для промислових хайтек».

Початок реєстрації о 8.30.

Основні теми конференції:

 • промислові хайтек в Національній стратегії Індустрія 4.0: головні напрямки розвитку на 2019;

 • комплексна автоматизація промислових об’єктів;

 • впровадження систем управління в машинобудуванні;

 • кластери промислових хайтек;

 • програма Smart Export;

 • експортні кейси;

 • підготовка та сертифікація інженерних кадрів за міжнародними стандартами.

Програма конференції додається, участь безкоштовна за попередньої реєстрації. Співорганізатори заходу – Асоціація підприємств промислової автоматизації України, СумДУ, Сумська міська рада, High-Tech Office Ukraine.

Просимо попередньо зареєструватися у відділі підприємництва, промисловості та організаційно-аналітичного забезпечення департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради: тел. 700-139, 700-409 або на е-mail: zozulia.y@smr.gov.ua.

19 березня 2019 року в 10 годині відбудеться презентація Програми «Fit for Partnership with Germany» (готові до співпраці з Німеччиною)

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

Повідомляємо, що 19 березня 2019 року о 10.00 год. у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (м. Суми, пл. Незалежності, 2, 6 поверх, каб. 115) відбудеться презентація Програми «Fit for Partnership with Germany» (готові до співпраці з Німеччиною).

Отримати детальну інформацію про захід можна за тел. (0542) 63-13-25, факс (0542) 62-03-35

15 березня 2019 року запрошуємо на семінар: «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу»

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

Повідомляємо, що 15 березня 2019 року сумських підприємців, експертів у сфері торгівлі та консалтингу, представників бізнес-асоціацій, бізнес-клубів та торгово-промислової палати, журналістів запрошують на семінар «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу».

Семінар проводиться Представництвом Європейського Союзу в Україні у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Enterprise Europe Network Ukraine.

Участь у семінарі безкоштовна та за попередньої реєстрації: http://bit.ly/biz-seminar2019

Місце проведення: відокремлений підрозділ «Центру розвитку місцевого самоврядування» у Сумській області (майдан Незалежності, 3/1).Початок: 15:00 год.

05-10 листопада 2019 року у місті Шанхай (Китайська Народна Республіка) відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг – China International Import Expo

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

Повідомляємо, що 05 – 10 листопада 2019 року у місті Шанхай (Китайська Народна Республіка) відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг – China International Import Expo – найбільший захід Китаю за підтримки керівництва та Уряду країни, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни за кордоном та профільних асоціацій.

У 2018 році понад 3600 експонентів із 151 країни представили продукцію та послуги на вказаному виставковому заході, більше 400 тисяч осіб відвідали виставку, а загальна вартість домовленостей щодо експорту до Китаю сягнула майже 58 млрд. доларів США.

Минулого року Торгово-промислова палата України сформувала національні стенди в аграрному та промисловому павільйонах, де свою продукцію представили майже 90 вітчизняних підприємств галузі АПК та машинобудування.

У 2019 році ТПП України формує національні стенди в павільйонах АПК, машинобудування, послуги, життєдіяльність, медицина. Учасники національних стендів візьмуть участь в українсько-китайському бізнес-форумі 4 листопада 2019 та В2В сесії з китайськими компаніями. Захід організовано ТПП України та Китайським комітетом з розвитку міжнародної торгівлі, який представлений по всьому Китаю та до складу якого входить понад 200 тис. компаній.

Участь в Експо сприятиме вітчизняним компаніям в питаннях отримання дозволу на експорт до Китаю, забезпечить присутність компаній та її продукції в інформаційному полі ринку Китаю, дозволить оцінити потенціал ринку та свої можливості, провести ефективні переговори та знайти партнера на ринку.

З організаційних питань щодо участі в заході та його формату просимо звертатись до заступника директора Центру міжнародної ділової співпраці ТПП України Голято Андрія ( +38067 662-96-56, a.v.goliato@gmail.com).

Інформуємо, що на офіційному сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у рубриці «Розвиток експорту» опубліковано «Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2019 році» та «Перелік виставок і ярмарків за кордоном у 2019 році

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

Інформуємо, що на офіційному сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у рубриці «Розвиток експорту» опубліковано «Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2019 році» та «Перелік виставок і ярмарків за кордоном у 2019 році».

Детальна інформація за посиланням: www.me.gov.ua.

З 05 до 10 листопада 2019 року проходитиме Друга Китайська міжнародна імпортна виставка «CIIE – 2019»

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

Повідомляємо, що за інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у місті Шанхай (Китайська Народна Республіка) з 05 до 10 листопада 2019 року проходитиме Друга Китайська міжнародна імпортна виставка «CIIE – 2019». Організатором проведення заходу виступає Міністерство комерції КНР.

Отримати детальну інформацію про захід та умови участі можна на сайті: www.ciie.org, у пані Цюн Сюаньє: e-mail: ua@mofcom.gov.cn, або звернутися до департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації за тел.: (0542) 22-37-48

24-25 січня 2019 року, в м. Жешув Республіки Польща, проходитиме XІI Форум «Європа – Україна», в рамках якого також відбудеться Східний виставковий Ярмарок

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

Інформуємо, що 24-25 січня 2019 року, в м. Жешув Республіки Польща, проходитиме XІI Форум «Європа – Україна», в рамках якого також відбудеться Східний виставковий Ярмарок.

Організатор: Фонд Інститут Східноєвропейських Досліджень (м. Варшава).

Співорганізатори: Польсько-Українська Господарча Палата (м. Варшава), Адміністрація Підкарпатського Воєводства.

Місце проведення: Арена G2A Виставковий Конгрес-Центр Підкарпатського Воєводства, Ясьонка.

Форум є одним з ключових міжнародних заходів в Польщі, присвячених питанню співпраці та формуванню об’єктивного бачення спільних проблем Європи та України. Цей захід є чудовою можливістю для обміну думками між прихильниками різних поглядів, а також для створення цікавих бізнес-контактів.

Головні теми цьогорічного 12-го Форуму пов’язані з співпрацею України та Європи після 2019 року.

Основна програма:

 • понад 30 панельних дискусій на тему розвитку політичної та економічної співпраці між Україною та іншими європейськими країнами;

 • 10 презентацій українських регіонів, вибраних секторів економіки та ін.;

 • банкети: можливість безпосереднього контакту з гостями Форуму;

 • Східний Ярмарок – можливість презентувати свою фірму/місто/регіон тощо.

Учасники та гості Форуму: Понад 800 учасників з Польщі, України, країн ЄС, США, зокрема, представники урядів, політичної еліти, дипломатії, бізнесу, органів місцевого самоврядування, інституцій ЄС, міжнародних організацій, аналітичних осередків та ЗМІ.

За попереднім погодженням організатори надають можливість виступу на дискусійних панелях Форуму, а бажаючим компаніям/містам/регіонам можливість презентувати власні пропозиції в рамках Східного Ярмарку.

Участь в заходах Форуму та Виставкового ярмарку для українських компаній безкоштовна.

ГО «Міжнародна Асоціація Бізнес-Партнерство» спільно з Регіональним представництвом Міжнародної торгової палати в Сумській області, для зацікавлених учасників організовує груповий виїзд з 21 по 26 січня до м. Жешув. Бажаючих прийняти участь в Форумі та Ярмарку просимо повідомити за телефоном +38(0542)67-11-70, +38(066)886-23-85 чи електронною поштою: ngo.interbusiness@gmail.com до 1 січня 2019 року.

В період з 22 до 25 січня 2019 року у м. Шираз (Ісламська Республіка Іран) відбудеться 21-а Міжнародна харчова виставка (21 st International Exhibition of Food 2019)

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

Повідомляємо, що за інформацією Посольства України в Ісламській Республіці Іран, в період з 22 до 25 січня 2019 року у м. Шираз (Ісламська Республіка Іран) відбудеться 21-а Міжнародна харчова виставка (21 st International Exhibition of Food 2019).

Організатором зазначеного виставкового заходу виступає іранська компанія «Barsaz Rooydad Pars Co.», яка запрошує українські компанії, спеціалістів та підприємців взяти участь у згаданому заході.

Виставка присвячена продуктам харчування, їх обробці, приготуванню та упаковці, а також суміжним сферам промисловості.

Контакти організатора: м. Тегеран, вул. Сомає, буд. 16; телефон: +9821-40882012(5); факс: +9821-88301806; e-mail: info@ifoodexpo.com; веб-сайт: http://shiraz.ifoodexpo.com/en/

Чернігівська міська рада запрошує до участі у другому Всеукраїнському БІЗНЕС-ФЕСТІ “Разом до успіху”, який розпочнеться 2 вересня 2018 року о 0900 у м. Чернігові

До уваги підприємців та керівників підприємств м. Суми!

Повідомляємо Вам, що Чернігівська міська рада запрошує до участі у другому Всеукраїнському БІЗНЕС-ФЕСТІ “Разом до успіху”, який розпочнеться 2 вересня 2018 року о 0900 у м. Чернігові.

Участь безкоштовна.

Захід проводиться в рамках реалізації обласної та місцевих програм розвитку малого та середнього підприємництва.

Більш детальна інформація за телефонами: (067) 94 58 330 – Ірина та (063) 20 93 898 – Тетяна.

Е-mail: busfest02092018@gmail.com

22-23 вересня 2018 року з нагоди відзначення 447-ї річниці з Дня заснування Кременчука та 75-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників у м. Кременчуці відбудеться Фестиваль “Солодкий Кременчук”

22-23 вересня 2018 року з нагоди відзначення 447-ї річниці з Дня заснування Кременчука та 75-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників у м. Кременчуці відбудеться Фестиваль “Солодкий Кременчук”.

Фестиваль “Солодкий Кременчук” збере творців цукрової продукції, які наповнюють наше життя солодкими емоціями. Під час заходу планується проведення безкоштовних дегустацій різних видів цукерок, майстер-класів, робота різноманітних локацій та майданчиків із солодощами, велика кількість розваг та конкурсів, дитячі анімації, виставка робіт майстрів ручної роботи тощо.

Просимо виробників і реалізаторів кондитерських, цукрових, борошняних та кулінарних виробів взяти участь у грандіозному заході, де вони матимуть змогу проводити різноманітні майстер-класи, здійснювати продаж своєї продукції та її дегустацію, організовувати активну зону з розіграшами подарунків та долучитися до створення неповторної атмосфери святкування Дня Кременчука.

Для участі у Фестивалі виробникам потрібно заповнити анкету реєстрації учасника Фестивалю солодощів “Солодкий Кременчук” та надіслати її до 27 липня 2018 року на електронну адресу: sweet_kremenchuk2016@ukr.net або направити поштою за адресою: управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, площа Перемоги, буд. 2, м. Кременчук, Полтавська область, 39600.