Проведення семінарів, нарад у форматі «круглого столу»

Дата публікації: 27.07.2020

Повідомляємо про проведення серії тренінгів для суб'єктів господарювання з підготовки до заходів державного контролю «Обізнаний підприємець-легкі перевірки»

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб - підприємців м. Суми!

Повідомляємо про проведення серії тренінгів для суб'єктів господарювання з підготовки до заходів державного контролю «Обізнаний підприємець-легкі перевірки».

Перший тренінг (програма додається) відбудеться 30 липня 2020 року з 09:00 до 12:00.

Ціллю тренінгу є підготовка бізнесу до державних перевірок у сфері безпечності продуктів харчування, спрямована на подолання корупції.

Тренінг буде проводитись у двох форматах:

-         онлайн – на базі сервісу ZOOM;

-         офлайн – на базі ВЦ «Іллінський» за адресою: м. Суми, вул. Іллінська,7А.

Цільовою аудиторією даного заходу є керівники та представники підприємств харчової промисловості та аграрних підприємств Сумщини.

Вартість участі – 300 грн. за одну людину.

Для реєстрації на тренінг та у разі виникнення запитань, звертатися за телефонами: (0542) 770-767, (050) 407-22-25 або ves1@cci.sumy.ua.

26 лютого 2020 року з 11.00 год. до 14.00 год. в приміщенні Сумського Бізнес Хабу в Конгрес-центрі СумДУ (м. Суми, вул. Покровська, 9/1) відбудеться семінар для суб’єктів господарювання Сумської міської об’єднаної територіальної громади. Тема семінару «Нове в законодавстві для суб’єктів малого і середнього підприємництва»

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

Повідомляємо, що 26 лютого 2020 року з 11.00 год. до 14.00 год. в приміщенні Сумського Бізнес Хабу в Конгрес-центрі СумДУ (м. Суми, вул. Покровська, 9/1) відбудеться семінар для суб’єктів господарювання Сумської міської об’єднаної територіальної громади. Тема семінару «Нове в законодавстві для суб’єктів малого і середнього підприємництва»:

 • повноваження управління з питань праці Сумської міської ради у сфері здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю шляхом проведення інспекційних відвідувань на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності, а також фізичних осіб, які використовують найману працю;

 • надання матеріального забезпечення та профілактики нещасних випадків;

 • нове в податковому законодавстві.

Участь у проведенні семінару будуть брати:

 • Занченко Анатолій Геннадійович – начальник управління з питань праці Сумської міської ради;

 • Козачок Олена Всеволодівна – заступник начальника відділення – начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансових питань;

 • Метельов Сергій Валентинович – начальник відділу профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці;

 • Голуб Євген Віталійович – начальник відділу по роботі зі страхувальниками.

Представник управління у м. Сумах ГУ ДПС у Сумській області ознайомить з питанням електронної звітності.


7 грудня 2019 року у приміщенні Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1), відбудеться семінар для суб’єктів малого і середнього підприємництва м. Суми в рамках Програми підтримки малого і середнього підприємництва в м. Суми на 2017-2019 роки на тему: «Бренд Стратегія: створення брендів, ведення проєктів, стратегічне планування, управління командами»

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

Повідомляємо, що 7 грудня 2019 року у приміщенні Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1), відбудеться семінар для суб’єктів малого і середнього підприємництва м. Суми в рамках Програми підтримки малого і середнього підприємництва в м. Суми на 2017-2019 роки на тему: «Бренд Стратегія: створення брендів, ведення проєктів, стратегічне планування, управління командами», на якому представники Banda Agency поділяться своїм досвідом з суб’єктами підприємницької діяльності нашого міста.

Агенція Banda Agency – це провідна українська креативна агенція, заснована у вересні 2011 року. У 2018 році проєкти агенції були відзначені сімома нагородами престижної премії Red Dot Design Award в Ессені, Німеччина; разом з Republique Banda Agency також отримала нагороду найпрестижнішого фестивалю реклами — бронзового лева Cannes Lions — за проєкт до Євробачення-2017 «Celebrate Diversity». Banda Agency назване найефективнішим незалежним рекламним агентством у Європі за версією Effie Index 2015. У 2018 воно посіло у тому ж рейтингу п’яте місце. Серед клієнтів компанії Good Wine, Comfy, Puma, Work.ua, Лун, Окко, OLX, Яндекс, Pari Match, Uber, Borjomi, Сушия, Viasat, Моршинська, Helen Marlen, MOYO та інші відомі бренди.

Початок о 14:00, кава-пауза о 16:15, нетворкінг о 19:45.

Спікери:

Євгенія Дворецька – Senior Product Owner «Як вести проекти та керувати креативними командами»;

Ед Івакін – HR «Проект 70 та Батьківський день у Банді»;

Нікіта Трегуб – Strategic Planner «Як створювати сильні бренди та знаходити шлях до сердець»;

Анастасія Маркова – Head of Strategy «Як створювати сильні бренди та знаходити шлях до сердець»;

Євгеній Величев – Senior designer, Art Director «Дизайн. Креатив. Мистецтво»;

Містер X.

Запрошуються підприємці, маркетологи, ті, хто навчається або цікавиться креативом і маркетингом.

Участь безкоштовна. Реєстрація на подію є обов’язковою за посиланням: http://bit.ly/37FrrXW.

У разі зацікавленості, просимо до 6 грудня 2019 року повідомити відділ підприємництва, промисловості та організаційно-аналітичного забезпечення департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради: тел. 700-139, 700-409 або на е-mail: zozulia.y@smr.gov.ua.

Програма


27 вересня 2019 р. відбудеться семінар для представників малого бізнесу на тему: «Фізична особа-підприємець: виклики обліку та оподаткування»

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

Повідомляємо, що 27 вересня 2019 р. відбудеться семінар для представників малого бізнесу на тему: «Фізична особа-підприємець: виклики обліку та оподаткування».

Під час семінару будуть розглядатись такі основні питання:

 1. Перспективи розвитку підприємництва у 2020 році.

 2. Вибір КВЕД, як не втратити статус спрощенця.

 3. Помилки у роботі з готівкою та пластиковими картками.

 4. Вимоги до документообігу у спрощенців. Особливості роботи з контрагентами на загальній системі.

 5. Кадрова документація на підприємстві: як підготуватись до перевірки.

 6. Помилки у сфері обліку, що призводять до штрафів.

Лекторами будуть представники кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування СумДУ, які викладають на курсах для бухгалтерів, а також мають практичний досвід роботи: Наталія Винниченко; Ірина Бурденко та Наталія Овчарова.

Участь безкоштовна.

Просимо зареєструватись за посиланням: https://u.to/YHFbFg

Деталі у мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/events/457453628461364/

Місце проведення: конгрес-центр СумДУ, вул. Покровська 9/1, 232 ауд. (Сумський Бізнес Хаб).

Початок реєстрації о 10.30, семінар триватиме з 11.00 до 14.30 із перервою на каву.

Семінар організовується відділом підприємництва, промисловості та організаційно-аналітичного забезпечення департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради за сприяння Центру інформаційної підтримки бізнесу м. Суми.