ПЕРЕЛІК

адміністративних послуг

в Департаменті забезпечення ресурсних платежів

Сумської міської ради

 1.  Отримання рішення Сумської міської ради (витягу із рішення) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 2. Отримання рішення Сумської міської ради (витягу із рішення) про внесення змін до діючих договорів оренди земельних ділянок.
 3. Отримання рішення (витягу з рішення) про втрату чинності деяких пунктів рішень Сумської міської ради, Сумської міської Ради народних депутатів, виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів
 4. Отримання рішення (витягу з рішення) про внесення змін до рішень Сумської міської ради, Сумської міської Ради народних депутатів.
 5. Отримання рішення Сумської міської ради (витягу із рішення) про зміну цільового призначення земельної ділянки.
 6. Отримання рішення Сумської міської ради (витягу із рішення) про надання в постійне користування земельних ділянок.
 7. Отримання рішення Сумської міської ради (витягу із рішення) про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 8. Отримання рішення Сумської міської ради (витягу із рішення) про надання згоди на передачу в суборенду земельної ділянки (її частини).
 9. Отримання рішення Сумської міської ради (витягу із рішення) про передачу в оренду земельної ділянки.
 10. Отримання рішення Сумської міської ради (витягу із рішення) про передачу у власність земельної ділянки, що перебуває в комунальній власності.
 11. Отримання рішення Сумської міської ради (витягу із рішення) про поновлення договору оренди земельної ділянки.
 12. Отримання рішення Сумської міської ради (витягу із рішення) про припинення договору оренди земельної ділянки.
 13. Отримання рішення Сумської міської ради (витягу із рішення) про припинення права користування земельною ділянкою.
 14. Отримання рішення Сумської міської ради (витягу із рішення) про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
 15. Отримання рішення Сумської міської ради (витягу із рішення) про продаж земельної ділянки комунальної власності.
 16. Отримання рішення Сумської міської ради (витягу із рішення) про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.