До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

     Повідомляємо, що 14 листопада 2019 року у Києві відбудеться XI Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні».

     Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні» – це масштабна подія, яка вже шостий рік поспіль проходитиме в Києві та традиційно стане місцем зустрічі представників влади й бізнесу України і Польщі, які зберуться на одному майданчику з метою пошуку нових шляхів співпраці та налагодження партнерських взаємовідносин.

     Форум щороку збирає на одному майданчику представників державних та місцевих органів влади, представників дипломатичних установ, підприємців України та Польщі з метою налагодження ділових і торговельно-економічних відносин та пошуку нових шляхів співпраці.

Головні питання, що розглядатимуться:

 • Торгово-економічне партнерство України та Польщі – чи зміняться економічні та інвестиційні пріоритети обох країн?
 • Велика приватизація та відкриття вільного ринку землі в Україні – чи готовий польський бізнес до економічно-фінансової експансії;
 • Будівельні та інфраструктурні проекти – пошук синергії;
 • Перспективи розширення вантажних залізничних перевезень, запуску проектів з вагонобудування та створення спільних ремонтно-сервісних центрів;
 • Переробна галузь – перспективи для спільних інвестиційних проектів;
 • Польський досвід та польські технології для енергоощадних проектів в Україні та інші.

Місце проведення: Готель Україна, вул. Інститутська, 4

Захід пройде під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні та Польського Агентства Інвестицій та Торгівлі.

Організатори: Асоціація українського бізнесу в Польщі; Юридична група EUCON.

Співогранізатор: Конфедерація Роботодавців Lewiatan.

Партнер заходу: Міжнародне товариство польських підприємців в Україні.

Контактна особа в Польщі – Інга Лівандовська, events@euconlaw.com, тел. +48 577 077 287.

Контактна особа в Україні – Олена Вакулік, events@euconlaw.com, тел. +38 0(44) 238 09 44.

Деталі та реєстрація: http://bit.ly/2nJXCmZ.

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

     Повідомляємо, що Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Суми, який функціонує на базі ГО «Рада молодих вчених», за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу 25-26 жовтня 2019 року буде проводити форум-виставку «Меблі. Інтер’єр. Дизайн».

     Захід орієнтований на власників, керівників та менеджерів малих і середніх меблевих підприємств, а також підприємств, які займаються виготовленням та дизайном предметів інтер’єру.

     Дана подія відбудеться у Конгрес-центрі СумДУ за адресою: м. Суми, вул. Покровська, 9/1.

     Участь у форумі-виставці безкоштовна, реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/fblsformreg.

     Деталі у Фейсбуці: http://www.facebook.com/events/691074321376077/

Програма_форум-виставка_25-26.10

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

     Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 р. о 10.00 год. у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (м. Суми, пл. Незалежності, 2, 6 поверх,     каб. 115) відбудеться презентація Програми «Fit for Partnership with Germany» та бізнес-майстерня «Співробітництво з Німеччиною. Міфи та реальність», о 16.00 годині відбудеться конкурсний відбір претендентів на стажування у Німеччині.

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

     Повідомляємо, що 21-22 вересня 2019 року відбудеться практичний тренінг «Основи digital/цифрового маркетингу».

     До участі запрошуються власники, менеджери та спеціалісти мікро-, малого та середнього бізнесу, які цікавляться (займаються) питаннями просування власної продукції шляхом використання цифрових каналів (соцмережі, сайти і т. д.).

За результатами навчання ви отримаєте:

– створену діджитал-маркетинг стратегію для свого бренду / продукту / послуги;

– інструменти аналізу присутності свого бренду і конкурентів в мережі;

– створену ієрархію маркетингових та комунікаційних цілей і їх трансформацію у digital завдання;

– розуміння основних digital каналів, платформ і механік;

– знання основ процесу веб-розробки, вміння вибрати потрібні елементи для сайту, оцінити його працездатність і сучасність;

– можливість оцінювати медіа-план на відповідність цілям і ефективність обраних моделей оплати;

– розуміння основ платного і органічного пошукового маркетингу;

– уміння оцінити канали за допомогою інструментів аналітики;

– розуміння, в який бік рухається digital, що обговорюють в Кремнієвій долині і що буде в тренді в Україні в найближчі роки.

Тренер:

Даша Шигаева (Dasha Shigaeva) LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/dasha-shigaeva/.

Цифровий маркетолог із 15-річним досвідом роботи в інтернет-маркетингу. Планування та управління понад 300 інтегрованих цифрових маркетингових кампаній для таких брендів, як BOSCH, Johnson & Johnson, Imperial Tobacco, Danone, Carlsberg, UNICEF, Colgate Palmolive тощо. Дані проекти отримали 7 нагород Effie та багато творчих.

Вартість навчання складає 1500 гривень та включає: відвідання двох інтенсивних (значний обсяг практичної роботи на комп’ютерах) днів тренінгу, роздаткові матеріали тренінгу, харчування (кава-перерви та обід), а також персональні відгуки тренера кожному учаснику на домашню роботу.

Після проходження тренінгу учасники отримають сертифікати.

Місце проведення: м. Суми, вул. Покровська, 9/1 (Конгрес-центр СумДУ).

Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням: https://form.jotformeu.com/91963453324359.

Тренінг організовано Центром інформаційної підтримки бізнесу (ЦІПБ) м. Суми за сприяння ЄБРР у межах ініціативи ЄС EU4Business.

Отримати детальну інформацію про тренінг можна за тел.: +38 (050) 407-33-54 або за e-mail: sumy@bisc.org.ua.

Заходи, які будуть проводитись за підтримки ЄБРР у 2019 році додаються.

Суми-ЦПБ-заходи_осінь_2019

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

     Повідомляємо, що Сумське регіональне відділення Асоціації міст України запрошує до участі у Всеукраїнській премії «Еко Тріумф 2019», що організовується Асоціацією водних компаній України «Укрводоканалекологія» та V Lviv Eco Forum (LEF’ 19) за сприяння Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Міністерства екології та природних ресурсів України.

     Мета Премії – популяризація впровадження більш чистих технологій виробництва, систем екологічного управління, екологічних інновацій та ініціатив.

     Учасниками премії можуть бути установа, підприємство, організація, які мають у поточному році досягнення, пов’язані з: покращенням екологічних аспектів виробництва; упровадженням систем екологічного управління та безпеки виробництва; розвитком інновації в сфері більш чистого виробництва; провадженням екологічних ініціатив на регіональному рівні; провадженням заходів спрямованих на покращення стану довкілля; зменшення негативного впливу на навколишнє природне середовище шляхом максимального збереження ресурсів й енергії та зменшення кількості відходів.

     Оголошення та офіційне нагородження переможців премії відбудеться 12 вересня 2019 року у рамках V Lviv Eco Forum (LEF’ 19).

     Документи та заявки на участь у премії приймаються до 25 серпня 2019 року в електронному вигляді на пошту Асоціації водних компаній України «Укрводоканалекологія» ukrvodokanal@ukr.net.

 • Положення про всеукраїнську Премію «Еко Тріумф 2019», свідоцтво учасника, заявка на участь, шаблон (інформаційні відомості про проект)

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

     Повідомляємо, що з 27 вересня 2019 року у місті Києві стартує комплексна навчальна програма з експорту «GoEXPORT: вихід на нові ринки», що фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується Європейським банком реконструкції та розвитку. Навчання буде проводитися експертами Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS).

     Даний захід, перш за все, орієнтований на представників малого та середнього бізнесу, що є виробниками текстильної продукції, тих кому необхідна поміч у виході на зовнішні ринки та допомога у просуванні свого бренду за кордоном.

Навчальна програма буде зосереджена на наступному:

– отриманні комплексного розуміння, що потрібно зробити бізнесу, аби почати експортувати або вийти на нові ринки;

– вивченні складових експортної діяльності;

– аналізі власного продукту. Це допоможе зрозуміти, що потрібно зробити для виходу на нові ринки, а також оцінити ризики при запуску експорту;

– отриманні знань з міжнародних практик і аналізі закордонних кейсів;

– вивченні практичного досвіду успішних продажів і переговорів з іноземними партнерами, а також багато іншого.

Вартість участі у заході складає – 9 200 грн (без ПДВ), що становить 50% від її загальної вартості. Інші 50% вартості Програми покривається ЄС в рамках ініціативи ЄС EU4Business.

         Тривалість навчальної програми складає 1,5 місяця.

     Після завершення програми учасники отримають сертифікат Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), а п’ять компаній-авторів найкращих проектів отримають допомогу від ментора або консультаційну підтримку  у реалізації даного проекту.

     Отримати детальну інформацію про захід можна за тел.: +38 (096) 141-62-45 або за e-mail: rdayoglu@lvbs.com.ua, менеджер програм управлінського розвитку Роксолана Дайоглу.

     У разі зацікавленості, просимо до 12 вересня 2019 року повідомити відділ підприємництва, промисловості та організаційно-аналітичного забезпечення департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради: тел. 700-139, 700-409 або на е-mail: zozulia.y@smr.gov.ua».

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

     Повідомляємо, що Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Суми організовує проведення форуму на тему: «Роль малого та середнього бізнесу у розвитку фестивального туризму на Сумщині», який відбудеться 20 червня 2019 року в Конгрес-центрі СумДУ за адресою: м. Суми, вул. Покровська, 9/1.

     Даний захід реалізується за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

     Запрошуються до участі представники малого та середнього бізнесу, які організовують фестивалі та обслуговують їх відвідувачів: фестивальні агенції, туроператори, турагенти, готельно-ресторанний бізнес, майстри народних ремесел, виробники сувенірів, власники зелених садиб.

Основні цілі форуму:

–  cформувати бачення ефективної бізнес-моделі фестивалю;

–  поширити досвід організації комерційно успішних фестивалів;

– ознайомити із можливостями використання цифрового маркетингу для ефективної реклами фестивалів;

– надати рекомендації щодо просування бізнесу за допомогою фестивалів та івентів.

     Участь у форумі безкоштовна. Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://form.jotformeu.com/91532815417356. Для зареєстрованих учасників передбачені інформаційні матеріали та харчування.

     Для отримання додаткової інформації: sumy@bisc.org.ua або за телефоном: 0504073354.

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

     Повідомляємо Вам, що 21-22 травня 2019 року в Одесі відбудеться бізнес-майстерня «Співпраця з Німеччиною. Міфи та реальність». Захід відбудеться у рамках Днів Програми «Fit for Partnership with Germany».

     Організатори: Член Відкритої Партнерської Платформи Програми в Одесі Міжнародна Асоціація «Євростратегія» та Програма Федерального міністерства економіки та енергетики «Fit for Partnership with Germany».

     Запрошуються підприємці, керівники, менеджери середньої та вищої ланки підприємств та організацій, зацікавлені у співпраці з німецькою стороною, встановленню ділових зв’язків і налагодженню довгострокових партнерств.

     Бізнес-майстерня передбачає можливість для кожного учасника докладніше дізнатися про програму «Fit for Partnership with Germany», про бар’єри виходу і роботи на зовнішніх ринках Німеччини і про те, чого очікують німецькі підприємці від своїх партнерів. Також учасникам надається можливість взяти участь в майстер-класах з підготовки та презентації проектів для німецьких партнерів і пройти співбесіду з представниками Програми.

     За результатами співбесід буде сформована група для місячного перебування в Німеччині (за рахунок німецької сторони).

     Учасники Програми отримують у Німеччині можливість:

 • налагодити особисті контакти з компаніями у Німеччині, знайти надійних партнерів;
 • безпосередньо ознайомитись з обладнанням, матеріалами та технологіями німецьких компаній і закупити їх;
 • вивчити потенціал збуту власної продукції у Німеччині;
 • набути глибоких знань, навичок та компетенцій, необхідних для підвищення конкурентоздатності власного підприємства та сталого співробітництва з німецькими компаніями.

     Програма унікальна тим, що створює взаємовигідну ситуацію для всіх учасників. Виграють й німецькі підприємства. Під час перебування в Німеччині підприємці знайомляться з потенційними партнерами, створюють довірчі відносини – фундамент для довгострокового ділового співробітництва. Підприємство, яке направляє свого співробітника для участі у Програмі також отримує користь від нових контактів, знань та професійних навичок спеціаліста. Результатом стає укріплення та розширення економічних зв’язків між країнами-партнерами, зокрема між Україною та Німеччиною.

     Цільова група:

– підприємства – МСП з зовнішньоекономічним потенціалом з різних секторів економіки;

– посада – менеджери середньої і вищої ланки (досвід роботи мінімум 5 років);

– наявність вищої або середньо-спеціальної освіти;

– володіння розмовною англійською мовою;

– зацікавленість у встановленні ділових зв’язків з підприємствами Німеччини.

     Напрямки на 2019 рік:

– економічна кооперація (без галузевої специфіки);

– industry 4.0;

– економічна кооперація в сфері енергоефективності в промисловості;

– економічна кооперація в секторі охорони здоров’я.

     Реєстрація на захід: 

https://docs.google.com/forms/d/1znlGZEZI_MQ4doig_HjgU3R6OE8QXgqw3b5yNpmJUpE/viewform?edit_requested=true

     Головний сайт Програми: https://ukraine.managerprogramm.de/

      Організаційний внесок: 300 грн.

      Місце проведення узгоджується.

     З усіх додаткових питань, пов’язаних з участю в бізнес-майстерні та Програмі, будь ласка, звертайтесь за тел. (048) 771-79-55;  (097) 808-87-78 або за адресою strategyod2@gmail.com.

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

     Повідомляємо Вам, що 16 квітня 2019 року у місті Києві в рамках програм Creative Export Ukraine та Export Revolution Ukraine, що розроблена Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з ДУ «Офіс з просування експорту» за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, проводиться практичний семінар «Складові успішного експорту: планування, ефективні канали продажу та PR».

     На освітньому заході експерти країн прибалтійського регіону Ану-Малл Наарітс та Енді Патерсон розкриють питання:

 • як використовувати PR для креативного бізнесу;
 • як обрати правильний канал збуту для вашого продукту;
 • як планувати, щоб досягти успіху.

     Участь у заході – безкоштовна за умовами реєстрації за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc7HeNzjrS6-5Rpeb6-z1FPv8qQIX9k02eD800e0rSwjvYzWg/viewform та отримання підтвердження від організаторів. Мова спікерів – українська та англійська (з перекладом). Початок заходу о 10:00 (реєстрація з 9:45), завершення – 13:45. Семінар буде проведено за адресою IHUB, вул. Хрещатик, 10.

До уваги керівників підприємств м. Суми!

     З метою приведення у відповідність установчих документів свого товариства, аналізу суперечностей та вивчення можливостей нового закону, запрошуємо Вас до Сумської торгово-промислової палати 12 квітня 2019 року, об 11:00 год., за адресою: м. Суми, вул. Іллінська,7А.

     Новий Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» вступив у дію у 2018 році. Відповідно до прикінцевих та перехідних положень даного Закону, протягом року з дня набрання ним чинності, положення статуту товариства з обмеженою відповідальністю, що не відповідають цьому Закону, є чинними в частині, що відповідає законодавству станом на день набрання чинності цим Законом.

     На кого ми чекаємо: представники діючих до 2018 року та новостворених товариств з обмеженою відповідальністю м. Суми, всіх зацікавлених.

     Вхід на захід вільний. Реєстрація на семінар обов’язкова. Просимо попередньо зареєструватися у відділі підприємництва, промисловості та організаційно-аналітичного забезпечення департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради: тел. 700-139, 700-409 або на е-mail: zozulia.y@smr.gov.ua. Програма семінару додається.

Програма семінару

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

     Інформуємо про проведення 5-го Форуму енергоефективного партнерства «Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі», який відбудеться 12 квітня 2019 року у КВЦ «Парковий» за адресою: м. Київ, Паркова дорога, 16-А.

У рамках Форуму буде представлено нову модель енергосервісу «поглиблене ЕСКО-партнерство», енергоефективність у житловій, бюджетній сферах та промисловості.

Ключові теми:

 • Державна політика у сфері енергоефективності 
 • Енергоменеджмент – старт енергоефективності у громадах
 • Від класичного до поглибленого ЕСКО-партнерства – нові моделі технологій та співфінансування
 • ЕСКО та енергоменеджмент на державних об’єктах: перші успіхи
 • Енергоефективність у промисловості: джерела фінансування проектів.

     Форум об’єднає понад 600 учасників з усієї України: мерів міст, голів обласних та районних адміністрацій, ОТГ, а також експертів, профільні громадські організації, міжнародні проекти, представників промислових підприємств, вітчизняні ЕСКО-компанії.

     Довідкова інформація щодо участі у Форумі за контактами: 5forum.saee@gmail.com, (044) 590-54-15.

     У разі бажання взяти участь у форумі, просимо зареєструватися на сайті за посиланням http://saee.gov.ua/uk/5EEF.

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

     Інформуємо, що Європейський банк реконструкції та розвитку, за підтримки державної установи «Офіс з просування експорту України» та Мінекономрозвитку запрошує українські компанії до участі у безкоштовному освітньому практикумі «Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем: торговельно-економічні можливості для українських експортерів». Практикум відбудеться 9 квітня 2019 року з 10:00 до 16:00 год. у м.Київ та транслюватиметься онлайн для компаній в регіонах.

     Основна мета заходу – ознайомити українські компанії з торговельними можливостями та перевагами, які вони отримують від вступу в силу Угоди про вільну торгівлю з Ізраїлем; визначити пріоритетні експортні сектори для експорту до Ізраїлю, а також ознайомити учасників з торговельно- економічною ситуацією в Ізраїлі, бар’єрами, експортними ризиками та досвідом українських експортерів у виході на ізраїльський ринок.

     Взяти участь у події (особисто та онлайн) зможуть зацікавлені компанії та організації, які до 4 квітня 2019 року заповнять реєстраційну форму (за посиланнями нижче) та отримають підтвердження участі від організаторів. Перевага в реєстрації буде надаватись компаніям і організаціям, які працюють в секторі інформаційно-комунікаційних технологій, харчовій промисловості, меблевій промисловості, агропромисловому комплексі та легкій промисловості.

Реєстрація відкрита до 4 квітня включно за посиланнями:

 • для особистої участі на заході в м. Київ: https://goo.gl/crvAqH;
 • для участі онлайн у форматі вебінару (посилання на трансляцію буде надіслано зареєстрованим учасникам у день заходу): https://goo.gl/uFKCun.

     Проект фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР. Більше інформації про подію: https://goo.gl/mGeRnj.

     Контактна особа: Наталія Карпачова, Координатор Проекту «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», що фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР: nkarpachova@fsr.org.ua.

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

     Повідомляємо, що з 02 до 05 квітня 2019 року на території Міжнародного виставкового центру, за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15 (ст. метро «Лівобережна», павільйон 3, вхід 3-А) відбудеться комплексний виставковий захід, який поєднує:

 • ХІ Міжнародну спеціалізовану виставку «Київський технічний ярмарок» (машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент, технології обробки поверхні, засоби промислової автоматизації тощо);
 • ХІ Міжнародну спеціалізовану виставку «PlastExpoUA» (технології і обладнання для виробництва та переробки пластмас і каучуку);
 • Міжнародну спеціалізовану виставку «Лак&Фарба Expo UA» (лакофарбові покриття та матеріали, сировина, обладнання та технології для їх виробництва, обробка поверхні, тара і упаковка);
 • ІІІ Міжнародну спеціалізовану виставку «Addit Expo 3D» (технології, обладнання і матеріали для адитивного виробництва і 3D друку).

     Головна мета виставкових проектів – демонстрація найкращих досягнень науки, техніки і технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України.

     Доповненням виставкової експозиції стане актуальна для представлених галузей ділова програма (конференції, семінари, презентації), яка спрямована на підвищення конкурентоспроможної продукції та задоволення потреб споживачів.

     Про склад учасників виставкових заходів та заплановані заходи ділової програми можна ознайомитися на офіційному веб-сайті організаторів:  www.iec-expo.com.ua, додаткову інформацію можна отримати за тел.: (044) 201-11-65, 201-11-56, e-mail: plast@iec-expo.com.ua.

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

         Повідомляємо, що 27-28 березня 2019 року у приміщенні Конгрес-центру СумДУ за адресою: м. Суми, вул. Покровська, 9/1, ауд. 220 відбудеться конференція  по об’єднанню промислових хайтек секторів регіону у рамках форуму «IT PEOPLE SUMY» на тему: «SMART підходи для промислових хайтек».

Початок реєстрації о 8.30.

Основні теми конференції:

 • промислові хайтек в Національній стратегії Індустрія 4.0: головні напрямки розвитку на 2019;
 • комплексна автоматизація промислових об’єктів;
 • впровадження систем управління в машинобудуванні;
 • кластери промислових хайтек;
 • програма Smart Export;
 • експортні кейси;
 • підготовка та сертифікація інженерних кадрів за міжнародними стандартами.

     Програма конференції додається, участь безкоштовна за попередньої реєстрації. Співорганізатори заходу – Асоціація підприємств промислової автоматизації України, СумДУ, Сумська міська рада, High-Tech Office Ukraine.

     Просимо попередньо зареєструватися у відділі підприємництва, промисловості та організаційно-аналітичного забезпечення департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради: тел. 700-139, 700-409 або на е-mail: zozulia.y@smr.gov.ua.

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

         Повідомляємо, що 19 березня 2019 року о 10.00 год. у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (м. Суми, пл. Незалежності, 2, 6 поверх, каб. 115) відбудеться презентація Програми «Fit for Partnership with Germany» (готові до співпраці з Німеччиною).

Отримати детальну інформацію про захід можна за тел. (0542) 63-13-25, факс (0542) 62-03-35

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

    Повідомляємо,  що  15 березня 2019 року сумських підприємців, експертів у сфері торгівлі та консалтингу, представників бізнес-асоціацій, бізнес-клубів та торгово-промислової палати, журналістів запрошують на семінар «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу».

    Семінар проводиться Представництвом Європейського Союзу в Україні у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Enterprise Europe Network Ukraine.

    Участь у семінарі безкоштовна та за попередньої реєстрації: http://bit.ly/biz-seminar2019

    Місце проведення: відокремлений підрозділ «Центру розвитку місцевого самоврядування» у Сумській області (майдан Незалежності, 3/1).Початок: 15:00 год.

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

    Повідомляємо,  що  05 – 10 листопада 2019 року у місті Шанхай (Китайська Народна Республіка) відбудеться Друга  виставка імпортних товарів і послуг – China International Import Expo – найбільший захід Китаю за підтримки керівництва та Уряду країни, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни за кордоном та профільних асоціацій.

    У 2018 році понад 3600 експонентів із 151 країни представили продукцію та послуги на вказаному виставковому заході, більше 400 тисяч осіб відвідали виставку, а загальна вартість домовленостей щодо експорту до Китаю сягнула майже 58 млрд. доларів США.

     Минулого року Торгово-промислова палата України сформувала національні стенди в аграрному та промисловому павільйонах, де свою продукцію представили майже 90 вітчизняних підприємств галузі АПК та машинобудування.

     У 2019 році ТПП України формує національні стенди в павільйонах АПК, машинобудування, послуги, життєдіяльність, медицина. Учасники національних стендів візьмуть участь в українсько-китайському бізнес-форумі 4 листопада 2019 та В2В сесії з китайськими компаніями. Захід організовано ТПП України та Китайським комітетом з розвитку міжнародної торгівлі, який представлений по всьому Китаю та до складу якого входить понад 200 тис. компаній.

     Участь в Експо сприятиме вітчизняним компаніям в питаннях отримання дозволу на експорт до Китаю, забезпечить присутність компаній та її продукції в інформаційному полі ринку Китаю, дозволить оцінити потенціал ринку та свої можливості, провести ефективні переговори та знайти партнера на ринку.

     З організаційних питань щодо участі в заході та його формату просимо звертатись до заступника директора Центру міжнародної ділової співпраці ТПП України Голято Андрія ( +38067 662-96-56, a.v.goliato@gmail.com).

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

    Інформуємо, що на офіційному сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у рубриці «Розвиток експорту» опубліковано «Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2019 році» та «Перелік виставок і ярмарків за кордоном у 2019 році».      

Детальна інформація за посиланням: www.me.gov.ua.

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

    Повідомляємо, що за інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у місті Шанхай (Китайська Народна Республіка) з 05 до 10 листопада 2019 року проходитиме Друга Китайська міжнародна імпортна виставка «CIIE – 2019». Організатором проведення заходу виступає Міністерство комерції КНР.

    Отримати детальну інформацію про захід та умови участі можна на сайті: www.ciie.org,  у пані Цюн Сюаньє: e-mail: ua@mofcom.gov.cn, або звернутися до департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації за тел.: (0542) 22-37-48

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

    Інформуємо, що 24-25 січня 2019 року, в м. Жешув Республіки Польща,  проходитиме XІI Форум «Європа – Україна», в рамках якого також відбудеться Східний виставковий Ярмарок.

     Організатор: Фонд Інститут Східноєвропейських Досліджень (м. Варшава).

     Співорганізатори: Польсько-Українська Господарча Палата (м. Варшава), Адміністрація Підкарпатського Воєводства.

     Місце проведення: Арена G2A Виставковий Конгрес-Центр Підкарпатського Воєводства, Ясьонка.

     Форум є одним з ключових міжнародних заходів в Польщі, присвячених питанню співпраці та формуванню об’єктивного бачення спільних проблем Європи та України. Цей захід є чудовою можливістю для обміну думками між прихильниками різних поглядів, а також для створення цікавих бізнес-контактів.

     Головні теми цьогорічного 12-го Форуму пов’язані з співпрацею України та Європи після 2019 року.

     Основна програма:

 • понад 30 панельних дискусій на тему розвитку політичної та економічної співпраці між Україною та іншими європейськими країнами;
 • 10 презентацій українських регіонів, вибраних секторів економіки та ін.;
 • банкети: можливість безпосереднього контакту з гостями Форуму;
 • Східний Ярмарок – можливість презентувати свою фірму/місто/регіон тощо.

     Учасники та гості Форуму: Понад 800 учасників з Польщі, України, країн ЄС, США, зокрема, представники урядів, політичної еліти, дипломатії, бізнесу, органів місцевого самоврядування, інституцій ЄС, міжнародних організацій, аналітичних осередків та ЗМІ.

     За попереднім погодженням організатори надають можливість виступу на дискусійних панелях Форуму, а бажаючим компаніям/містам/регіонам можливість презентувати власні пропозиції в рамках Східного Ярмарку.

     Участь в заходах Форуму та Виставкового ярмарку для українських компаній безкоштовна.

     ГО «Міжнародна Асоціація Бізнес-Партнерство» спільно з Регіональним представництвом Міжнародної торгової палати в Сумській області, для зацікавлених учасників організовує груповий виїзд з 21 по 26 січня до м. Жешув. Бажаючих прийняти участь в Форумі та Ярмарку просимо повідомити за телефоном +38(0542)67-11-70, +38(066)886-23-85 чи електронною поштою: ngo.interbusiness@gmail.com до 1 січня 2019 року.

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

          Повідомляємо, що за інформацією Посольства України в Ісламській Республіці Іран, в період  з 22 до 25 січня 2019 року у м. Шираз (Ісламська Республіка Іран) відбудеться 21-а Міжнародна харчова виставка (21 st International Exhibition of Food 2019).

          Організатором зазначеного виставкового заходу виступає іранська компанія «Barsaz Rooydad Pars Co.», яка запрошує українські компанії, спеціалістів та підприємців взяти участь у згаданому заході.

          Виставка присвячена продуктам харчування, їх обробці, приготуванню та упаковці, а також суміжним сферам промисловості.

          Контакти організатора: м. Тегеран, вул. Сомає, буд. 16; телефон: +9821-40882012(5); факс: +9821-88301806; e-mail: info@ifoodexpo.com; веб-сайт: http://shiraz.ifoodexpo.com/en/

До уваги підприємців та керівників підприємств м. Суми!

     Повідомляємо Вам, що Чернігівська міська рада запрошує до участі у другому Всеукраїнському БІЗНЕС-ФЕСТІ “Разом до успіху”, який розпочнеться 2 вересня 2018 року о 0900 у м. Чернігові.

     Участь безкоштовна.

     Захід проводиться в рамках реалізації обласної та місцевих програм розвитку малого та середнього підприємництва.

     Більш детальна інформація за телефонами: (067) 94 58 330 – Ірина та (063) 20 93 898 – Тетяна.

    Е-mail: busfest02092018@gmail.com.

 

22-23 вересня 2018 року

відбудеться фестиваль “Солодкий Кременчук”

     22-23 вересня 2018 року з нагоди відзначення 447-ї річниці з Дня заснування Кременчука та 75-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників у м. Кременчуці відбудеться Фестиваль “Солодкий Кременчук”.

     Фестиваль “Солодкий Кременчук” збере творців цукрової продукції, які наповнюють наше життя солодкими емоціями. Під час заходу планується проведення безкоштовних дегустацій різних видів цукерок, майстер-класів, робота різноманітних локацій та майданчиків із солодощами, велика кількість розваг та конкурсів, дитячі анімації, виставка робіт майстрів ручної роботи тощо.

     Просимо виробників і реалізаторів кондитерських, цукрових, борошняних та кулінарних виробів взяти участь у грандіозному заході, де вони матимуть змогу проводити різноманітні майстер-класи, здійснювати продаж своєї продукції та її дегустацію, організовувати активну зону з розіграшами подарунків та долучитися до створення неповторної атмосфери святкування Дня Кременчука.

     Для участі у Фестивалі виробникам потрібно заповнити анкету реєстрації учасника Фестивалю солодощів “Солодкий Кременчук” та надіслати її до 27 липня 2018 року на електронну адресу: sweet_kremenchuk2016@ukr.net або направити поштою за адресою: управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, площа Перемоги, буд. 2, м. Кременчук, Полтавська область, 39600.