До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

    Інформуємо, що на офіційному сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у рубриці «Розвиток експорту» опубліковано «Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2019 році» та «Перелік виставок і ярмарків за кордоном у 2019 році».      

Детальна інформація за посиланням: www.me.gov.ua.

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

    Повідомляємо, що за інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у місті Шанхай (Китайська Народна Республіка) з 05 до 10 листопада 2019 року проходитиме Друга Китайська міжнародна імпортна виставка «CIIE – 2019». Організатором проведення заходу виступає Міністерство комерції КНР.

    Отримати детальну інформацію про захід та умови участі можна на сайті: www.ciie.org,  у пані Цюн Сюаньє: e-mail: ua@mofcom.gov.cn, або звернутися до департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації за тел.: (0542) 22-37-48

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

    Інформуємо, що 24-25 січня 2019 року, в м. Жешув Республіки Польща,  проходитиме XІI Форум «Європа – Україна», в рамках якого також відбудеться Східний виставковий Ярмарок.

     Організатор: Фонд Інститут Східноєвропейських Досліджень (м. Варшава).

     Співорганізатори: Польсько-Українська Господарча Палата (м. Варшава), Адміністрація Підкарпатського Воєводства.

     Місце проведення: Арена G2A Виставковий Конгрес-Центр Підкарпатського Воєводства, Ясьонка.

     Форум є одним з ключових міжнародних заходів в Польщі, присвячених питанню співпраці та формуванню об’єктивного бачення спільних проблем Європи та України. Цей захід є чудовою можливістю для обміну думками між прихильниками різних поглядів, а також для створення цікавих бізнес-контактів.

     Головні теми цьогорічного 12-го Форуму пов’язані з співпрацею України та Європи після 2019 року.

     Основна програма:

  • понад 30 панельних дискусій на тему розвитку політичної та економічної співпраці між Україною та іншими європейськими країнами;
  • 10 презентацій українських регіонів, вибраних секторів економіки та ін.;
  • банкети: можливість безпосереднього контакту з гостями Форуму;
  • Східний Ярмарок – можливість презентувати свою фірму/місто/регіон тощо.

     Учасники та гості Форуму: Понад 800 учасників з Польщі, України, країн ЄС, США, зокрема, представники урядів, політичної еліти, дипломатії, бізнесу, органів місцевого самоврядування, інституцій ЄС, міжнародних організацій, аналітичних осередків та ЗМІ.

     За попереднім погодженням організатори надають можливість виступу на дискусійних панелях Форуму, а бажаючим компаніям/містам/регіонам можливість презентувати власні пропозиції в рамках Східного Ярмарку.

     Участь в заходах Форуму та Виставкового ярмарку для українських компаній безкоштовна.

     ГО «Міжнародна Асоціація Бізнес-Партнерство» спільно з Регіональним представництвом Міжнародної торгової палати в Сумській області, для зацікавлених учасників організовує груповий виїзд з 21 по 26 січня до м. Жешув. Бажаючих прийняти участь в Форумі та Ярмарку просимо повідомити за телефоном +38(0542)67-11-70, +38(066)886-23-85 чи електронною поштою: ngo.interbusiness@gmail.com до 1 січня 2019 року.

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!

          Повідомляємо, що за інформацією Посольства України в Ісламській Республіці Іран, в період  з 22 до 25 січня 2019 року у м. Шираз (Ісламська Республіка Іран) відбудеться 21-а Міжнародна харчова виставка (21 st International Exhibition of Food 2019).

          Організатором зазначеного виставкового заходу виступає іранська компанія «Barsaz Rooydad Pars Co.», яка запрошує українські компанії, спеціалістів та підприємців взяти участь у згаданому заході.

          Виставка присвячена продуктам харчування, їх обробці, приготуванню та упаковці, а також суміжним сферам промисловості.

          Контакти організатора: м. Тегеран, вул. Сомає, буд. 16; телефон: +9821-40882012(5); факс: +9821-88301806; e-mail: info@ifoodexpo.com; веб-сайт: http://shiraz.ifoodexpo.com/en/

До уваги підприємців та керівників підприємств м. Суми!

     Повідомляємо Вам, що Чернігівська міська рада запрошує до участі у другому Всеукраїнському БІЗНЕС-ФЕСТІ “Разом до успіху”, який розпочнеться 2 вересня 2018 року о 0900 у м. Чернігові.

     Участь безкоштовна.

     Захід проводиться в рамках реалізації обласної та місцевих програм розвитку малого та середнього підприємництва.

     Більш детальна інформація за телефонами: (067) 94 58 330 – Ірина та (063) 20 93 898 – Тетяна.

    Е-mail: busfest02092018@gmail.com.

 

22-23 вересня 2018 року

відбудеться фестиваль “Солодкий Кременчук”

     22-23 вересня 2018 року з нагоди відзначення 447-ї річниці з Дня заснування Кременчука та 75-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників у м. Кременчуці відбудеться Фестиваль “Солодкий Кременчук”.

     Фестиваль “Солодкий Кременчук” збере творців цукрової продукції, які наповнюють наше життя солодкими емоціями. Під час заходу планується проведення безкоштовних дегустацій різних видів цукерок, майстер-класів, робота різноманітних локацій та майданчиків із солодощами, велика кількість розваг та конкурсів, дитячі анімації, виставка робіт майстрів ручної роботи тощо.

     Просимо виробників і реалізаторів кондитерських, цукрових, борошняних та кулінарних виробів взяти участь у грандіозному заході, де вони матимуть змогу проводити різноманітні майстер-класи, здійснювати продаж своєї продукції та її дегустацію, організовувати активну зону з розіграшами подарунків та долучитися до створення неповторної атмосфери святкування Дня Кременчука.

     Для участі у Фестивалі виробникам потрібно заповнити анкету реєстрації учасника Фестивалю солодощів “Солодкий Кременчук” та надіслати її до 27 липня 2018 року на електронну адресу: sweet_kremenchuk2016@ukr.net або направити поштою за адресою: управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, площа Перемоги, буд. 2, м. Кременчук, Полтавська область, 39600.