До уваги керівників підприємств та підприємців м. Суми!

     Повідомляємо Вам, що за інформацією Міністерства закордонних справ України, з 16 грудня 2017 року до 02 січня 2018 року у місті Бамако (Республіка Малі) відбудеться 12-та Міжнародна виставка-ярмарок «FEBAK».

     Організатором заходу є Торгово-промислова палата Республіки Малі, за підтримки Президента цієї країни. Очікується понад 600 учасників.

     Детальну інформацію щодо участі в заході можна отримати на сайті Торгово-промислової палати Республіки Малі (http://www.cci.ml) або безпосередньо в дирекції розвитку і партнерства за номерами мобільних телефонів (00223) 76392235; 76364868; 66432989; 62110528; 65507466.

До уваги керівників підприємств м. Суми!

     Повідомляємо Вам, що за результатами зустрічі Президента України П.О. Порошенка з Міністром економіки Азербайджанської Республіки Ш.А. Мустафаєвим, було досягнуто домовленості щодо відкриття Торгового дому України на території Азербайджанської Республіки з можливим поширенням діяльності на територію Ісламської Республіки Іран.

     Споживачі Азербайджану зацікавлені в поставках широкого асортименту української продукції, а саме: кондитерських виробів, ковбас, м’ясних виробів, сирів та іншої молочної продукції, вершкового масла і спредів, олії, лікеро-горілчаних та пиво-безалкогольних напоїв, волоських горіхів, цукру, бакалійних виробів тощо.

     З метою проведення переговорів з азербайджанськими партнерами і вивчення умов для відкриття в місті Баку Торгового Дому України на базі оптово-роздрібного комплексу азербайджанської корпорації «Agro Mall», існує необхідність сформувати делегацію українських експортерів.

     Оптово-роздрібний торговельний комплекс азербайджанської корпорації «Agro Mall» створено навесні 2017 року,  на площі 2 га зосереджено двоповерхові капітальні торговельні павільйони, одноповерхові літні торговельні ряди та окремі малі торговельні будівлі для організації як роздрібної, так і дрібногуртової торгівлі продуктами харчування  азербайджанських виробників та с/г продукцією місцевих аграріїв. Відповідно до Указу Президента Азербайджанської Республіки «Про додаткові заходи у сфері вдосконалення діяльності сільського господарства та забезпечення продуктами», по всій країні має бути створена мережа таких оптово-роздрібних комплексів.

     Посольство готове надати необхідну дипломатичну підтримку будь-якій зацікавленій у співпраці з Азербайджанською Республікою комерційній структурі України з тим, щоб розпочати практичну фазу по створенню в Баку українського Торгового дому та забезпечити сприяння з боку влади Азербайджанської Республіки у реалізації цього проекту.

     Від Посольства відповідальною особою є Радник з економічних питань Сидяченко Вадим Григорович, vadym.ukraine@gmail.com,  моб.  +994 50 255 75 03, роб. тел. +994 12 449 40 92.

     В разі зацікавленості, просимо повідомити департамент забезпечення ресурсних платежів (40009, м. Суми, вул. Садова, 33, тел./факс 700-409, електронна адреса: promenergo@smr.gov.ua).

До уваги керівників підприємств та підприємців м. Суми!

     Повідомляємо, що фундація інноваційного лідерства оголошує конкурс на участь в Програмі «Інноваційне лідерство», яка буде проходити з 22 по 24 вересня 2017 року в м. Київ.

     Програма «Інноваційне лідерство» – триденний курс інтенсивних лекцій, тренінгів, майстер-класів від провідних українських бізнесменів, експертів, бізнес-тренерів, журналістів, відомих політичних та культурних діячів.

     Кандидатами на участь у Програмі можуть бути громадяни України віком від 21 до 35 років, що ведуть підприємницьку діяльність, бажають розвивати лідерські навички та активно беруть участь у суспільно політичному житті держави.

     Щоб взяти участь у відборі учасників, потрібно заповнити Аплікаційну форму на сайті www.fil.com.ua.

     Дедлайн 23.59 10 вересня 2017 року.

     Просимо повідомити департамент забезпечення ресурсних платежів (40009, м. Суми, вул. Садова, 33, тел./факс 700-409, електронна адреса: promenergo@smr.gov.ua) в разі прийняття участі у цьому заході.

 

 

До уваги керівників підприємств м. Суми!

     Повідомляємо, що 21-22 листопада 2017 року в Пекіні (КНР) відбудеться 9-й ярмарок зарубіжних інвестицій COIFair. Захід організовано Китайською асоціацією з розвитку підприємств за кордоном (Chinese Overseas Development Association (CODA) і Китайським Банком розвитку.

     Мета COIFair – зібрати іноземний бізнес, який шукає інвестиції, та китайські компанії для обговорення інвестиційних перспектив для китайських компаній за кордоном, презентації міжнародних проектів та налагодження ділових зв’язків. В попередніх роках кількість інвестиційних проектів перевищила дві тисячі, а загальна вартість угод досягла 4 млрд. дол. США. Цього року очікується понад 100 країн учасниць.

     На 19-24 листопада 2017 року ТПП України та Посольство України в КНР формують інвестиційну місію українських компаній для участі в 9-й ярмарці зарубіжних інвестицій COIFair.

     Ключовою подією місії стане презентація українських інвестиційних проектів в Українському домі при Посольстві України в КНР, де українська компанія матиме змогу презентувати свої проекти китайським компаніям та приватним інвесторам (http://www.uahouse.net/).

     В рамках заходу відбудеться організація колективного стенду українських підприємств.

     Інформація щодо ярмарку (додається), реєстраційна форма та умови участі за посиланням: https://goo.gl/eY5ep2.

     Просимо повідомити департамент забезпечення ресурсних платежів (40009, м. Суми, вул. Садова, 33, тел./факс 700-409, електронна адреса: promenergo@smr.gov.ua) в разі прийняття участі у цьому заході.

 

 

До уваги підприємств та підприємців м. Суми!

     Повідомляємо, що з метою започаткування партнерських відносин в вересні поточного року до міста Суми з офіційним візитом завітає делегація з міста Чжуцзі (провінція Чжецзян, Китайська Народна Республіка).

     З метою налагодження ділових відносин, залучення інвестицій, розширення торгового та виробничого співробітництва, пропонуємо керівникам підприємств  надати інформацію щодо потенційних напрямків співпраці, які можуть зацікавити учасників офіційного візиту та в подальшому перерости у спільні та взаємовигідні проекти.

     Просимо до 28.08.2017 року повідомити департамент забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради (40009, м. Суми, вул. Садова, 33, тел./факс 700-409, електронна адреса promenergo@smr.gov.ua) щодо можливої участі у вищезазначеному заході, напрямки співпраці та дані представника Вашого підприємства (П.І.Б., посада, контактний телефон).