7 грудня відбудеться форум «Готельно-ресторанний бізнес на Сумщині»

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Суми!        

     Повідомляємо Вам, що центр інформаційної підтримки бізнесу, який функціонує на базі ГО «Рада молодих вчених» за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу 07 грудня 2018 року о 9.00 годині  буде проводити форум «Готельно-ресторанний бізнес на Сумщині» у приміщенні Конгрес-центру СумДУ за адресою: м. Суми, вул. Покровська, 9/1.

     Захід орієнтований на власників, менеджерів та фахівців готельно-ресторанного бізнесу, які зацікавлені у підвищенні якості та ефективності надання послуг, а також у розвитку туристичної привабливості Сумського регіону.

     Участь у форумі безкоштовна, реєстрація обов’язкова за посиланням: https://form.jotformeu.com/83205331506346.

    Серед запрошених спікерів форуму: Андрій Кривонос, голова Директорату Асоціації франчайзингу (м. Київ); Юлія Косенко, експерт-практик, власник консалтингової компанії HoReCa Keys, експерт журналів «Академія гостинності» та «Отельєр і Ресторатор» (м. Одеса); Сергій Яковлєв, регіональний операційний директор компанії Reikartz Hotel Group (м. Київ); Володимир Колесник, власник хостелу та менеджер з розвитку мережі Dream Hostels (м. Запоріжжя); Андрій Валовий, експерт в сфері  HoReCa, менеджер міжнародної консалтингової компанії DKTeam, директор з розвитку кулінарної асоціації «Західна Шеф Група», засновник гастрономічного проекту  13 Шефів/Chefs, проекту PRO.100 (м. Львів).

     У другій половині заходу будуть проводитись безкоштовні майстер-класи із приготування піци та суші, а також платний воркшоп на базі ресторану-піцерії «Simbiosi».

     Деталі у Фейсбуці: форум  «Готельно-ресторанний  бізнес на Сумщині» https://www.facebook.com/events/1983119898647211/.